SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smak OVOPOLU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Naczytalem sie juz troche na forum o smaku bialka z ovopolu, jedni pisza ze po zmieszaniu z np. z mlekiem i kakaem da sie przelknac, inni ze jest calkiem "niejadalne". Powiedzcie jak jest w koncu z tym bialkiem ?

pozdrowka !

Mystor
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Dzwonilem w piatek do Ovopolu w celu zamowienia 10kg bialka i przezylem szok. W 13 lat od poczatku gospodarki rynkowej ta firma jeszcze chyba dziala na zasadach rodem z PRL.
Dzial handlowy to totalny brak kompetencji, Ci ludzie nawet nie wiedza co sprzedaja. Co wiecej - glownym powodem egzystencji dzialu handlowego jest sprzedaz swoich produktow. Inaczej jest w Ovopolu - tam trzeba prosic i przekonywac aby klientowi wyslano produkt...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jest tak, że ma trochę słonawy smak, z wodą cieżko się łyka, z mlekiem lepiej, a z mlekiem i kakao - prawie idealnie. Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
To jest tak, jakbyś surowe białko z jajek zmiksował z wodą. Ja tam tego nie słodze, tylko wypijam takie i jest wporzo (ale ja to może smaku nie mam )

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Nie pytaj o smak.........pytaj o efekt!!!!
HMB w płynie też jest nie smaczna.......glutamina w proszku jeszcze gorsza,a i tak wszyscy to biorą i na smak nie patrzą...........tylko w lustra!!!!!!
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4432
Przed sekundkom wypilem z woda, myslalem ze sie pozygam.
Zawsze pije z mlekiem i z kakaem ale akurat nie miale. Masakra.
Z mlekiem i z kakaem jest super, smakuje jak odżywka czekoladowa.
Moj mumpel do mleka zamiast kakaa, dodaje syrom malinowy, podobno tez dobre.
Nie jest tak zle, jadlo sie gorsze rzeczy.

.....Mefiuz.....

.....Mefiuz.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
probowalem juz kilku wynalazkow ,m.in. serwatke w proszku i powiem Ci tylko, ze bialko z ovopolu jest super w porownaniu z tamtymi. Ja mieszam 3 lyzki stolowe + 1 lyzeczka cukru + 400ml wody i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 403
bialko z ovopolu standarowo uzywane jest jako uzdatniacz zywnosci i tak mozn je stosowac, np.: dodawac do omletow czy tym podobnych.

prof.Banan

drLuke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a probowaliscie z kubusiem ponoc da sie przelkna czy raczej ie bo sie zastanawiem kaska niedlugo nadlci i ieiwem czy kupic i mieszac pol na pol z Hi-teceiem 90 (czy smak bedzie dobry) czy moze zz kubusiem i wtedy tlko od HOSSEgo kupic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
a mnie najlepiej podchodzi zmiksowane z mlekiem i jogurtem.
smak i zapach jakos calkowicie sie neutralizuje i naprawde jest spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Ja też ładuje z woda i dla mnie jest super!!! Nie wypiłbym tego teraz z niczym innym!!

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Banan, co to znaczy że białko z Ovopolu jest uzywane jako uzdatniacz zywnosci ?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hitec

Następny temat

Natural Sterol Complex!!! Nowość!!!

WHEY premium