SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sklep i siłownia ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
to Chyba będize najlepszy dzial na ten temat mianowicie czy ktoś z was się orientuje jakie sa koszty otworzenia i utrzymania później sklepu i siłowni ... Ostatnio coraz bardziej myśle o otwarciu sklepu wraz z siłownią Tu gdzie mieszkam jest pare siłowni ale sklepu z odżywkami nie ma jedynie to co przy siłowni sprzedawane jest tak wiec taki sklep bylby chyba dobrym pomysla siłownia może na plan drugi tylko powiedzcie mi czy to dobry pomysl czy moze ktoś już coś takiego realizował

podzrawiam

w końcu będe duży i silny :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9678
Ja bum zrobił najpierw siłke i sprzedawał karnety tańsze niż w innych siłowniach a potem jak by sie troche kasy nazbierało otworzył bym sklepik.Myśle że dużo osób kupowało by suplementy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zalezy jaki masz kapital, ile kasy mozesz w to wlozyc wg mnie fajna sprawa, dodaj solarium i saune jeszcze, i moze jakis sprzet rekawiczki reczkini czy cos

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
tak zawodny doradz mu moze jeszcze zeby postawił basen z zjezdzalnia , gdyby koles lezał na papierkach to by sie nie pytał czy warto otworzyc tylko od razu pewnie by saune baseny itp zrobił wiec nie doradzaj takich wygurowanych wymagan, pyta sie o sklep i siłownie a ty zaraz nazucasz saouny itp.Mysle ze siłownia to dobry pomysł a wraz z nia sklep mysle ze duzo ludzi by mogło kupywac u ciebie te odzywki i cwiczyc bo np: moglbys zrobic cos w stylu dla stalego kleinta co np: wykupił karnet znizki na odzywki, i wydaje mi sie ze chetnych miałbyś .
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ZAWODNY konkretny text no pomysł mi się podoba tylko basen sauna jasne moze kiedys ale narazie sama siłownia i sklep tylko co byście najpierw polecili sklep czy siłownia pamiętajcie ze u mnie sa dwie mocne siłownie mocne czyli takie z ktorymi konkurencja nie będzie łatwa a sklepu nie ma ani jednego ... kapitał hym jakies 50 tysięcy i obawiam się ze to może być duzo za mało

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
sklep i mala piwnicza silownia ktora bedziesz z czasem rozbudowywal zdobywajac monopol w miescie, dzieki klientom ze sklepiku ktorzy beda przychodzili na Twoja silke

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
no właśńie jest ciekawy lokal na parterze jest miejsce prawie na idelany sklep prawie bo troszeczke za maly ale potem jest piwnica i jest naprawde spora odpowiednie oświetlenie pomalowanie i cała erszta powinna zdziałac cuda tylko najpierw jakiś biznesplan trzeba będize zrobić troszeczke mnie to załamuje jak widze ile będe do zrobienia

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
do gory sklep, solarium w przyszlosci itp a na dole w piwnicy silka

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
ja się na tym zabardzo nieznam ale życze powodzenia i soga daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
soga odbijam i już myśle co i jak narazie robie projekt i wstępny kosztorys .... Budynek jest w troche opłakanym stanie

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zrob fotki to poradzimy co i jak urzadzic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
do fotek jeszcze jest troche czasu narazie sprawdzam czy to się wogóle będize opłacało fajnie by było gdyby sie znalazl jakiś ktoś z gotówką jakiś sponsor albo ktoś kto zapewniłby utrzymanie się przynajmniej prze pierwzsy rok bo to będzie najgorszy okres czasu narazie mi sie nie chce już siedzieć nad tym wszytim jest niedziela czas odpocząć

w końcu będe duży i silny :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka na silke

Następny temat

Coleman 1999 i 2004

WHEY premium