SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownie w stalowej woli

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16772
Sorry że odświeżam ten temat ale muszę się wyżalić. Otóż byłem dziś w Bushido bo w najbliższych dniach zamykają Relax i muszę stwierdzić, że jest nieporównywalna różnica (na niekorzyść Bushido). Jakość sprzętu nie powala i w dodatku gryfy są lekko przyrdzewiałe i mimo że już kilka razy myłem ręce to nadal śmierdzą rdzą, w dodatku brak mojego ulubionego przyrządu czyli poręczy do pompek, no i mało ciężarów i w dodatku dziwnie wyważone. Ogólnie rzecz biorąc to osobiście nie poleciłbym tej siłowni, bo jakoś tak źle się ćwiczy. Może znajdzie się ktoś kto wykupi Relax, żeby go tylko nie zamknęli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Po 1 rece sprzet lekko podszedl rdza a to dlatego ze teraz wilgotno jest po 2 porecze sa (nie wiem jak mogles ich nei zauwazyc)
Poza tym trzeba bylo podejsc do mnie do biura( o sile byles na mojej zmianie) i zapytac. A i co do tego ze malo jest ciezaru to jeszcze sie z nikim takim nie spotkalem zeby mu brakowalo:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 295
nie no brak słow koleszko jak byles u nas na siłowni i brakowało ci ciezarkow to smieszny jestes a relaksu do nas nieporownoj bo mamy najlepszy sprzet w stalowej jest go niewiele ale najwyzszej klasy i na wszystkie partie miesniowe.A co do nalotu i, ze sobie ufajdales raczki to normalne kolega sie wypowiedział to z wilgotnosci a pozatym co ty bys chciał na siłowni byc czysciutki i pachnacy człowieku zejdz na ziemie,aha jeszcze te porecze bo bym zapomniał są wystarczy sie rozgladnac dokładnie i pedzis na siłowni wiecej niz 10 min:):)

wojtekk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 295
nie no brak słow koleszko jak byles u nas na siłowni i brakowało ci ciezarkow to smieszny jestes a relaksu do nas nieporownoj bo mamy najlepszy sprzet w stalowej jest go niewiele ale najwyzszej klasy i na wszystkie partie miesniowe.A co do nalotu i, ze sobie ufajdales raczki to normalne kolega sie wypowiedział to z wilgotnosci a pozatym co ty bys chciał na siłowni byc czysciutki i pachnacy człowieku zejdz na ziemie,aha jeszcze te porecze bo bym zapomniał są wystarczy sie rozgladnac dokładnie i pedzis na siłowni wiecej niz 10 min:):)

wojtekk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


Najlepsza silownia w Stalowej Woli

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


2.

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


3.

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


4.

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


5.

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301


6. z czasem wysle nowe lepsze zdjecia

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zakładamy klub/sekcje rugby w Rzeszowie!

Następny temat

SIŁOWNIA MIELEC

WHEY premium