SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

samochod z Anglii

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Czy ktos wie jak wyglada sprawa ze zmiana kierownicy, rejestracja tego pojazdu w Polsce i ... wszystko co powinienem wiedziec. Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
zadaj to pytanie na insomni w dziale motoryzacja, pewnie szybciej dostaniesz odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
najczesciej kupowane i przerabiane sa vectry, pasaty, 406, a4
niektorych samochodow nie da sie lub nie oplaca przerabiac
jesli masz rezydenta, mozesz zarejstrowac w Pl samochod z kierownica po prawej (jako mienie, ktore zabrales ze soba wyjezdzajac z uk, ale chyba nie mozesz go sprzedac przez jakis czas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem krotko - szkoda czasu i pieniedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1654
Lepiej poszukaj w Angliu auta z kierownica po lewej stronie LHD, takie tez sie zdarzaja, a cena nizsza niz w PL. Z kierownica z prawej sie nie oplaca przerabiac. dokladnie- szkoda czasu i pieniedzy zeby byc symbolicznie wrecz z kasa do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Juz kilka lat temu sciagano auta z uk do polski, kiedy funt stal dosc wysoko, wiec jezeli wtedy im sie oplacalo, to teraz przy niskim kursie funta tym bardziej sie oplaca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
interesuje mnie autko nie na sprzedaz tylko i wylacznie dla mnie... marki jeszcze nie znam. Cenowo czasami nie chce mi sie wierzyc, ze sa tak tanie... dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Dalej sie oplaca tylko trzeba siedziec w temacie...

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Latwiej kupic z europejskim ustawieniem kierownicy np w Hiszpanii, ceny nie sa wyzsze niz uk, a czasami wrecz nizsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
JAk masz znajomosci to oplaca sie przywiesc. Mysle ze jak dobrze poszukasz to za 2000 tys zmienisz strony. Pozatym ale to jeszcze nie jest potwierdzona inf. ale peugot 206 prawdopodobnie jest przygotowany do zmiany kierownicy. I w sumie to nie robota tylko kwestia przelozenia wszystkiego. Bo najwiekszy jest problem z elektronika i wlasnie najdrozej wychodza auta ktore napakowane elektronika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
elektronika, klima i najwazniejsza- sciana grodziowa
nie slyszalem jeszcze, zeby komus udalo sie zrobic przekladke za 2000 pln (no chyba, ze jestes majsterklepka pracujacy na szrocie)
tu masz orientacyjne czesci(dolicz transport auta, robocizne itp.)
http://allegro.pl/search.php?string=przekladka&category=620&p=1

wg mnie gra warta swieczki tylko przy drozszych autach ponizej 10 lat (przebitka w cenie w porownaniu do Polski)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OLIMP OMEGA 3 GOLD W ANGLII

Następny temat

Lece do Anglii chce zabrać ze sobą troche supli??

WHEY premium