SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

salto od sciany

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
ja tez bym najchetniej sporbowal ale boje sie ze sobie kark zlamie i tam mysl mnie powstrzymuje poki co..ciekawe na jak dlugo:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
J nie umialem ale ze jestem niesmiertelny:D i dosyc dobrze wygimnastykowany to sprobowalem sam i wyszlo za pierwszym razem lewa noga sie odbilem przy scianie bardziej w gore niz do przodu prawa od sciany w gore i tyl i jeszcze lewa ciagne do tylu i jest:D

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
heh i gdzie to zrobiles?? kamikadze z Ciebie bez materacy itp..:D to ja tez sprbuje:d a zrobisz salto w tyl czy cos ze tak sie na to porwales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
tak w tyl z miejsca robie a to od sciany jest o wiele latwiejsze

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
jest problem bo ja nie umiem w tyl:D przynajmniej jesZcze nie probowalem oprocz skakania do wody;) ale kit sprobuje:D tylko na czym si skupic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
A czy macie jakieś szczegułowe zdjęciajak takie salto zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
nio waśnie4 ! Powiedzcie jeszcze raz ale to bardzo dokładnie, bo to jednkak jest ryzyko..nie!!!??Może jakieś fotki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
jakby ktos wrzucl odnosnie salt w przod w tyl fiflaka i salta od sciany jakies filmik albo rysunki ze jest wszystko po kolei opisane albo mowione i tlumaczone..po kolei szczegol po szczegole...

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
W przód to ja ci mogę powiedzieć bo sam się uczyłem jakieś 2 miesiące temu! Więc: Ja trenowałem na czymś miękkim (siano - słoma może być materac ale bardzo miękki) i tak - podnosisz ręce w górę uginasz nogi wyskakujesz nogami i jednocześnie zarzucasz ręce w dół łapiąc sie za piszczele, zwijasz się w kulkę tzn. kolana do klatki piersiowej, nie na odwrót!!!!I lądujesz! Mój pierwszy raz to wylądowałem na piętach i dotykałem tekko dupą siana czyli prawie na siedząco w przylegającymi stopami do "podłoża". Puźniej musiałem się przełamać i zrobić na trawie bo na słomię juz umiałem, Więc zrobiłem spory rozbieg rączki w górę, wybiłem się z dwóch nóg i machnąłem rękami i złapałem za piszczele! No i wyszło dokładnioe na stopy. tyle że na kucaka! Ale po pary tygodniach (3) to juz robię i spadam na półproste nogi!!!
...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do sprintu i biegów długodyst.

Następny temat

pływanie a mięśnie?

WHEY premium