SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

salbutamol wziew

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
wez me na probe jeden inhalator i sprawdze na sparingu jak sie spisuje :D i zdam relacje czy warto pod cos takiego taki sprzet stosowac, na przyszlosc beda potomni wiedziec :D dzieki wszystkim za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
panowie a normalne sally jakie dawki? do 32mg czy wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
aha zeby nie bylo bo przekrecic mi sie nie usmiecha, przy okazji sparingow biore clena zalezy od samopoczucia mojego miedzy 3 cleny balcana (40mcg) do 5 czy to by nie kolidowalo ze soba? i geraminke dorzucam 2 tabsy :D bo moc niesamowita, a ulubiencom cpania polecam clenik z geramina i panowie impreza jest wasza(tak przy okazji chcialem napomknac:D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wlasnie dokurvilem 200 gery i 500 pea lol i ide yebnac nogi clen szedl rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Hanzi zebys sie nie zdziwil

po tym wziewnym Ventolinie to rzeczywiscie jakos latwiej sie oddycha ale raczej niemoc jest niz jakis power i przy duzym wysilku robisz sie jakbys byl z waty

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
joy ja zaczynalem od 16,mg i powoli do gory maxymalnie do 32mg dziennie do 6 tyg i bylo pieknie klasa nie co na clenie tylko cieżko dostać ten sally mam jak narazie 50 tabsow no i 50 przeterminowanych ale nie wiem czy wezme je
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no jak dobrze pojdzie dotrze do mnie 300 sztuk to mysle ze styknie lol, aczkolwiek sam nie wiem co robic , bo jestem na moscie z t3 i cypka i wzasadzie jestem na etapie ze moglbym smialo robic po moscie mase na mixsie uni i winsie albo ciac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
powiem tak jadłem sali jak cukierki , pali to fat faktycznie powoli ale coś robi , ładnie rozszerza naczynia krwionośne razem z kofeina fajne połączenie

ale ostatnio dorwałem ventolin testowałem i po 5 wdechach to mnie tak rozzztelepało i roztrzęsło , osłabiło jak normalnie tabs nie porobił
i to samo temo geneza ..ciepło takie jak tabsem się nie porobiłem i wft?

obcja dwa testowałem na zadychę ...owszem możę jak ciśniesz tak że oskrzela sie kurczą z przemęczenia da rade ale z drugiej strony do dałem właśnie byłem zdyszany ale nie max
i tu zdziwko... jeszcze bardziej się zasapałem a dałem 4 5 machów ..może po temu że tam jeszcze jakieś fluorowe g**** dają i jak sie na raz wciąga kilka machów to się kręci w głowie

obcje: mach minuta oddechu mach jest najlepsza
jak dasz pod rząd na raz to bolą płuca od tego gówna

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
no i mniej wiecej o tym pisalem z tym ze u mnie to sie objawia tak ze czuje sie jakby mi ktos dal w leb i wydolnosc paradoksalnie spada zamiast isc w gore


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-04-29 00:41:16

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
pobudzony układ adrenergiczny , tryb termogenezy się załąncza
dokładnie tak,spada wydolność na korzyść reakcji metabolicznych a nie pobudzenia mięśni ... energia idzi ena utylizację tłuszczu ale po pewnym czasie można zaobserwować jej więcej i tu pytanie czy to energia z fatu czy pobudzenia ukł adrenergicznego..?

=on - off=
=off - on=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Essentiale forte ?

Następny temat

Jaki PH Na START

WHEY premium