SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

s

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam
chciałbym przenieść się na awf. Bo obecne studia mi nie pasują. Chciałbym zapytać czy można jeszcze przenieść się w ciągu roku studenckiego ? a także czy da się jakoś zwolnić z egzaminów pływania ? bo nie potrafię

Zmieniony przez - sensimilla w dniu 2009-10-23 19:33:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
na awf trzeba wsyztsko co umiesz robic w sporcie.. a tak plywania to sa obowiazkowe

Pozdrawiam

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
kurde bo wszystko potrafię tylko pływać nie.. a z tego co tam czytam to zaliczenia z żabki, kraula i delfina prze*** jak dla mnie nie dam rady raczej bo zero jestem jeśli chodzi o pływanie to tylko na plerach i to bez rewelki:((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1468
Teoretycznie to można się jeszcze dostać nawet nie umiejąc pływac o ile nadrobi się innymi umiejętnościami (przynajmniej w Katowicach), ale później już trzeba sie nauczyc zeby zaliczyc. Ja przed studiami słabo pływałem i na testach zdobyłem tylko 1,5 na 15 pkt, ale już w czasie roku na zajęciach sie podciągnąłem i pozaliczałem wszystko (na I semestrze jest kraul i grzbiet a na drugim delfin i żabka).

O ile oczywiście masz na myśli studiowanie Wychowania Fizycznego, bo na awf-ie są też inne kierunki (na fizjoterapii bodaj też jest troche pływania ale na Turystyce i rekreacji oraz na Zarządzaniu już nie trzeba pływać)

Co do przeniesienia w czasie roku to już jest to raczej niemozliwe, tym bardziej, jeśli jestes teraz na innym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
aha czyli już wszystko wiem co i jak :) dzięki chłopaki łapcie po sogu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak być szybszym ?

Następny temat

Trening na wyskok . Koszykówka

WHEY premium