SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
Witam, c mozecie mi zaproponowac jesli chodzi o suplementy na rzezbe ?? wga 75, wzrost 168 , zaczynam wlasnie cwiczenia po przerwie okolo 2 miesiecy i przez ten czas zupelnie nic nierobilem tylko jadlem jakies smieci wszystko co milem pod reka
Pomocy !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
odzywianie?

trening?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 978
z tego co wiem zeby zrobic fajna rzezbe wczesniej musisz zrobic mase bo w czym bedziesz rzezbił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
co do oddzywianie to niemam dokladnej diety z tym ze staram sie jesc same konkrety czyli,snidanie: placek z pladkow owsianychi,2jajka+czosnek lub ser bialy (1kostaka+pomidor ,ogorek zielony), objad:kasza gryczana+warzywa,kolacja :kostka sera bialego+warzywa lub jakies inne bilko(piers z kurczaka+warzywa), miedzy tymi posilkami zjem jakiegos owoca. trening, rano polgodzinki areoby (jogging lub skakanka), wiczorem godzinka silowni+przed silownia 20min cwiczen na brzuch. tak 3 razy w tygodniu.

jesli chodzi o mase to moze masz racje ale ja mialem tej masy az za duzo! 2 lata temu warzylem 90kg, systemem tym powyzej wspomnianym tylko ze diete mialem inna, wtedy jadlem same bileczka sery, biesko biale bez weglowodanow.l-karnityna i HMB bez tego niedalo sie obejsc.finalem tego bylo 70kg rzywej wagi ale teraz znowu przybylo 5kg. teraz mi chodzi glownie o brzuch , wyrzebinie go i reszty ciala. przedewszystkim zalezy mi na czasie ,chcialbym wyrobic sie w 2 miesiace.
macie jakies konkretne propozycje chodzi mi o suplemety lub cos innego, jestem skory nawet na jakis eksperyment:) czekam na jakies ciekawe propozycje...

Zmieniony przez - rybson 007 w dniu 2009-03-25 10:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dzial odzywianie, wyszukiwarka, tematy podwieszone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń plus odżywki creatine magna power + hmbolon nx

Następny temat

Jakie BCAA i białko na redukcji?

WHEY premium