SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ruska metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Błahahahhahaaaa, spox chłopaki , już dawno się tak nie śmiałem ))))

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
inteligenci przeczytajcie uważnie to co wczesniej napisałem i chłopaki pomyślcie!!!prosze!!!przecież tej pakowanej po 10tabsów nigdy niemiałem,bo kupiłem tą w puszce.P.S.300 zł za puszkę ...to się nazywa frajer.Bravo Krasnal.I jeszcze jedno ta twoja tajka po (HA HAHA)300zł,jak wygłąda?

pozdrawiam grono uczonycz!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Do Lidona: 130kg wody w worze ze skóry na ryju ? Niech pomyślę, tak miałem do czynienia z materacem wodnym.
Ciężki przypadek !!!

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lidon, tego nie powiedziales. Po prostu dales dupy jak nowicjusz frajerek i teraz probujesz sie bronic.

Materac wodny.... he he he

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twarde ****y,,,tylko w ryju,co?

ps.Kasia jakoś ja tyje na owej podróbce tajki.A może mały pojedynek na siłe ,czy może macie wygolone cipki?

Lubie ciepła krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Powiem tyle.
Jak znam ten sport, a znam go trochę to sądząc po przyrostach, które opisywałeś w swoim pierwszym poście (o ile są prawdziwe) to musisz ważyć jakieś 50-70 kg i nie więcej. Później, zdobycie każdego kilograma graniczy z cudem i na pewno nie zamyka się 5 czy 7 kg. Chyba że te 7 kilogramów to ciężar jaki wyciskasz na sztadze
A te 130 kg, które wspominałeś, to chyba łączna waga wszystkich na tej siłowni, w której ćwiczysz o ile w ogóle coś ćwiczysz.

I jeszcze jedno, jak będziesz tak głupio obrażał użytkowników Forum, to zaczniemy od kasowania postów a następnie, jak się nie poprawisz dostaniesz bana i zostanie Ci już tylko wspomnienie po FORUM.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1627
Ja was nie rozumie? Przeciez to jest dzial sterydy niech chlopak sobie pisze! Jak was nie interesuje ten dzial to po co tu zagladacie? A nie wyrzucacie chlopaka jak pisze w dziale sterdydy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lidon, caly pic polega na tym, zeby utrzymac zdobyta mase nie tylko w miesiac, czy dwa po zakonczeniu cyklu, ale rok, dwa lata, a przynajmniej pol roku do nastepnej kuracji. Niestety nie da sie byc na buzie przez caly czas, bo predzej, czy pozniej twoj organizm bedzie coraz slabiej reagowal na leki, a zwiekszanie dawek bedzie powodowalo tylko wieksze skutki uboczne.
Jesli masz tak znaczne przyrosty masy ciala, to jest to niezbity fakt, iz masz nieduza mase ciala (cos ponizej 100kg), w zwiazku z czym faktycznie jest sie czym podniecac, gdyz wtedy wprost puchnie sie w oczach, jesli do tego robisz pozniej przyzwoita rzezbe to jest ok.
Stosowales kiedys Clomid lub HCG po kuracji?
Acha, i jeszcze jedno, zarowno polski Metanabol jak i tajlandzki jako substancje aktywna zawieraja to samo - methandienone i pod wzgledem budowy chemicznej niczym sie nie roznia. Zwroc lepiej uwage czy cykl na polskiej mecie i tajlandzkiej niczym sie nie roznil (dieta, trening, regeneracja, ba, nawet pora roku), zanim zaczniesz glosic teorie, ze "tajka jest lepsza od polskiej".
Na koniec, jesli rozowa tabletka w ksztalcie pieciokatu tej tajlandzkiej meta kruszy sie w proszek pod wplywem niezbyt mocnego nacisku palca (najlepiej polozyc ja na czyms twardym i nacisnac) to jest to niestety fals.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mylisz się co do tajskiej mety. Meta z Tajlandi jest różowa i ma sześciokątny kształt. Co do klepania po niej niestety nie mam rzadnych realcji bo jej nie brałem. Co do spadków po mecie i teściu - jeżeli wezmiesz clomid lub hcg i masz trochę Stanazolu nie powinno być tak źle. Ja osobiście w to wierzę. Po kuracji z meta i prolonem zszedłem 20 stanazolami. Ze złapanej masy 6,5 kg straciłem 1kg co zapewne i tak było wodą. Jeżeli weżmiesz jeszcze kreatyne po cyklu to powinno być jeszcze lepiej

Edyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Edyp, zerknij na strone:
http://www.anabolex.com/cgi-bin/images/imageFolio.cgi?action=view&link=Dianabol&image=anabol5.jpg&img=&tt=img
i policz katy, czy tam boki, jak wolisz.

Pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

co mam brac na poczatek ???

WHEY premium