SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozłupałany kark

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
czesc. dzisiaj rano przy wycieraniu głowy recznikiem strzeliło mi cos w prawej czesci karku i bang! nie moge ruszac w prawo. czuje tak jakby naciąg. miałem to juz w zeszłym roku z tym ze sam do tego doprowadzilem bo celowo wyginałem glowe zeby strzelic i ja rozluznic. w kazdym razie wtedy trzymało mnie to ponad 2 tygodnie, teraz czuje ze nie jest to takie mocne... ale jutro potrzebuje pełnej sprawnosci bo mam wazne egzaminy.

panowie jest na to jakas rada? wczesniej stosowalem masci rozgrzewajace itd, ale wydaje mi sie ze to pic na wode fotomontaz.
moze jakas farmakologia?

ps. zdaję sobie sprawe ze to nie ten dzial na takie pytania ale tu siezdi najwiecej kumatych ludzi. poza tym jestem na TRT

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
miałem podobnie z tym karkiem, tyle ze od trenowania mi coś takiego się stało, ale po paru dniach przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
farmakologia raczej tutaj nie pomoże,przynajmniej nie wyleczy Ci tego w jeden dzień
możesz zaryzykować wizytą u kręgarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
moze chociaz usmieży bol do tego stopnia ze jutro bede mogl wykonywac normalnie czynnosci obracania glowy?

nie,nie to to sobie odpuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
mam tak raz w roku, pomaga mi myolastan - ale poczytaj o skutkach ubocznych bo występują prawie zawsze , nie polecam prowadzić auta i pic alko. jedyny +, to to ze zażywa się ten wynalazek przed snem, jak by trzeba było od rana to nie było by za kolorowo.

Krótki opis :
"Myolastan działa tłumiąco na centralny układ nerwowy, co daje odprężenie psychiczne, zwłaszcza w sytuacjach stresu. Lek silnie zwiotcza mięśnie szkieletowe. Preparat działa ponadto przeciwdrgawkowo i uspokajająco w stanach niepokoju oraz lęku. "

reszta : http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2687

Zmieniony przez - inkognitoo w dniu 2009-11-27 09:46:20

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
sek w tym ze ja jutro mam egzaminy m.in na prawo jazdy z danej kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
to raczej nie polecam, Dodam ze dostałem to od neurologa, który podejrzewał u mnie uszkodzenie nerwów przy kręgowych czy coś takiego.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
no i tu masz problem bo przeważnie leki przeciwzapalne/bólowe upośledzają sprawność psychofizyczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
jutro potrzebuje tej sprawnosci w najwyzszym stopniu - krotko mowiac jestem w dupie

dzieki panowie sogi za pomoc

Zmieniony przez - drwal. w dniu 2009-11-27 09:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
witam tez kiedys mi strzelilo przy wycieraniu glowy po kąpieli. mialme glowe przechylona na prawo i nie moglem ruszac.

lekarz jak zobaczyl zdjecie kregoslupa szyjnego to powiedzial ze wyglada jak u osoby ktora skoczyla na glowke do pustego basenu.

tydzien w szpitalu na wyciagu, miesiac w gorsecie a potem 2 miesiace w kolnierzu ortopedycznym. krotko mowiac mialem przewalone. ale moze u Ciebie to cos lajtowego pozdro

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
ludzie spadaja z 10 pietra i przezywaja a tu przy kompieli uszkodzenia traumatyczne

tak czy siak,napewno nie jest tak powaznie jak u Ciebie Robaleq bo wczesniej juz to miałem i teraz jest słabiej niz wtedy - co nie zmienia faktu ze odpada mi leb z bolu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon

Następny temat

MOGE TAK ZROBIĆ ??

WHEY premium