SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robienie zastrzyku, inny sposob, slyszal ktos?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Porylo wam dekle juz , aspiracja i wszystko w tym temacie , macac to mozna piersi ow "pielegniarki".

Przy stosowanych srodkach w BB , opisywana metoda przez autora sprawia wiecej problemow niz pozadanych efektow.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
robilem tak tylko jak mialem za male strzykawki (np. musialem wbic 4 ml soku i mialem pod reka tylko dwojki) i nie chcialo mi sie robic 2 osobne strzaly. To sie wbijalo 2 ml, wyciagalo sie strzykawke (igla pozostawala), i na ta sama igle zakladalo sie nowa strzykawke. :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Sposób może i dobry ale jest jedno ale .Co będzie jak trafisz w żyłe ,ponaciskasz i skąd wiesz że krew nie wy***ie ci pod takim cisnieniem i roz******li cały perski nowy dywan który własnie Mamusia kupiła ? Ja nie moge ryzykować ,wiem jak moja matula potrafi przy***ać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jakim sposobem powietrze dostanie sie do strzykawki skoro substancja jest przy samym ujsciu??

powietrze z igly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
spotkałem się tylko z wyjmowaniem igły przy pobieraniu, co jest dobra metoda bo wynik jest bardziej miarodajny(ciśnienie zakłuca obraz krwi)

co do tego pomysłu to moze i dobry jak ktoś ma pielengniarke, dla mnie dużo zachodu a jesli nawet to znając siebie wymazał bym końcówke igły lub strzyawke paluchami i wczesciej czy późnij były by problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1113
hmm no rozwazania na wysokim poziomie:)Panowie nie jest to najwiekszy problem jezeli kazdy z nas moze sie jeszcze wypowiadac:P a tak powaznie to po 1 patrzac praktycznie "szpitalnie" to do injekcji domiesniowej stosuje sie igly co najmniej 8!(widzicie te wulkany?? wiec snucie kolejnej teorii co do poprawnosci wykonania zabiegu z wyciagnieciem strzykawki nie ma sensu.Jest to po prostu niepraktyczne.Jak sobie przypomne metody resuscytacyjne lub ratowania czlowieka z atakiem epilepsji z czasow kiedy chodzilem do szkoly sredniej i zaproponowalbym ja teraz ratownikowi medycznemu to by mnie zabil smiechem...tyle co do ksiazek i teorii.Dobre sa te injekcje po ktorych idzie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
jakby ktos wyjal strzykawke to raczej by kiepsko bylo bo w zyle jest duze cisnienie

W zyle jest malutkie cisnienie. Wlasciwie krew sie saczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1113
hehe jw viktorov sto procent racji:)zapomnialem o tym spostrzezeniu.Nie wiem jakby to wygladalo gdyby w zylach bylo cisnienie tetnicze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3146
krew nie wy***ie ci pod takim cisnieniem i roz******li cały perski nowy dywan który własnie Mamusia kupiła

piękne

Z tą żyła to fakt, ale w tętnice też możesz trafić i wtedy będzie po dywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
widze ze niektorzy lubia sobie utrudniac zycie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka metka najpewniejsza?

Następny temat

deka- pytanie

WHEY premium