SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robic mostek czy zmiana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
BadMad jaki tam hardkor, Marcin pewnie wali 20tyg trena wiec dla niego to zaden hardkor Hoj z tym i tak zawsze jest i bedzie ze ktos sie przy..***ie do ciebie jesli masz inne zdanie, przeciez to jest wpisdu forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
To trzeba mieć swoje zdanie i nie zmieniać go pod byle presją,chorągiewki z reguły nie zdobywają szacunku
zawsze można przyznać się do błędu,i ja tak zrobie jak pierdzielne niedlugo m.in. tren z 8 tyg i obejdę się bez relanium

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie przymierzam na wiosne na trena e i mniej niz 12 tygodni to nawet nie wchodzi w rachube.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
FLEX-- dlaczego piszesz ze bys nie przechodzil na deke po trenie myslalem nad tym mostkiem i stwierdzilem ze zrobie odblok i uderze z nast cyklonikiem okolo polowy marca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem gdzie tu halo, wszystko wskazuje ze ma wy***ke
potem jeszcze poprawi waloną decą i bedzie jeden z najdupniejszych cyklow na sfd.

chociaz szczerze zycze mu oryginału, tak go przyblokuje ze mu sie odechce na pare lat

Zmieniony przez - om w dniu 2009-12-16 15:32:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w dawkowaniu

Następny temat

1-AD czy oxymetholone alhavi

WHEY premium