SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robi mi się ciemno przed oczami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem co się dzieje, bardzo często robi mi się ciemno przed oczami, zwłaszcza jak przechodzę z pokoju do pokoju, dziś po raz drugi zdarzyło mi się, że szłam, zaczeło mi się robić ciemno przed oczami, przewróciłam się i zaczęłam się trząść i nie umiałam przestać, co mi jest?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 652
Jesteś w wieku dorastania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
wydaje mi się że za mało ruchu, mózg nie jest dotleniony i przy wysiłku nawet lekkim robi ci się słabo. Może też jesteś na jakiejś odchudzającej diecie "cud" ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
tak, mam 14 lat.
Często mi się robi ciemno przed oczami jak przechodzę z pokoju do pokoju i zwykle to jest co roku, tak od kwietnia.
Ale nigdy nie miałam tak, że się przewracałam.
Dziś przewróciłam się na drzwi, miałam ciemno przed oczami i zaczęłam się trząść, zrobiłam cholerny hałas, bo choćby trzęsłam się przy drzwiach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
jakoś przeżyję że mi ciemno przed oczami, ale strasznie mnie zastanawia dlaczego się przewracam i zaczynam się trząść, boję się że to może być objaw jakiejś choroby ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Udaj się do lekarza, powinien Ci dać skierowanie na badanie EEG.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
idź do lekarza, my Ci tu nic dokładnie nie powiemy. Musisz zrobić koniecznie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Tak, wiem, w najbliższym czasie idę do lekarza i na badania, dziś mama ma mi zmierzyć poziom glukozy czy coś takiego. No zobaczymy co będzie, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł co to może być za choroba, to proszę piszcie ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

prawo piłki nożnej

WHEY premium