SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relacja z cyklu tren oxa prop enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
H@H@H@H@H@ sraly much
yi bedzie wiosna, na PRV to sobie mogles odrazu ten smieszny temat zalozyc...

Zmieniony przez - dawidtt w dniu 2009-08-20 01:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
nie wiem czemu czepiacie sie chlopa, skoro napisal ze tyle ciska no to ok, jak bedzie chcial to udowodni jak nie to nie, w czym problem. sam spotkalem sie z niedowiarkami ktorzy nie wiezyli ze dana osoba potrafi cisnac taki ciezar (moze jak ktos pogrzebie w archiwum to znajdzie bo chyba tu na forum tez o tym gadka byla).
co do odzywiania, nie wiem jak ktos rozumial ale wdlug mnie samo zdrowe zarcie, "ze wsi od sasiada, babci, itp", to co sie kupuje w sklepach wiadomo jakie ma wartosci.
kolejna sprawa wyglad, jak chce jestem tucznikiem, jak nie to ide na zezbe, kazdy robi co lubi
tutaj widze ze wiekszosc jedyne co potrafi to pona******lac sie z kogos i tyle
a i zapomnial bym prawie, co do "pizzgania" itp to tez nie pohlebiam tego, ale...

relacje z cyklu chetnie zobacze, jesli bedzie wogle

Zmieniony przez - kooks w dniu 2009-08-20 03:29:07

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3856
noo, tylko to mleko od krowy tłuste jest, trzeba do mutanta wody dolewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Frajerem to jestes ty jacek... tu nikt od kurev cie nie wyzywa więc weź sie człowieku ogarnij, bo jesteś na publicznym forum a nie u siebie w domu żeby kurvami rzucać na każdego...

Masz chłopie słabą psychikę, wklejasz foty na których masz forme z dupy więc co sie dziwisz że ci pojechali ?
Było trzeba wstawić ten filmik z ciskania 185kg... to wymyślasz bzdety że poślesz go tylko komus tam na maila...

ogólnie frajerzyna jesteś mocny w gadce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
"nie wiem czemu czepiacie sie chlopa, skoro napisal ze tyle ciska no to ok, jak bedzie chcial to udowodni jak nie to nie, w czym problem." a no w tym, ze mie wyglada jakby tyle wypychal i nie wypycha bo dalby ten filmik i uratowal swoj honor. jest bajko-pisarzem i chui, teraz nikt mu juz nie uwierzy.
moze kazdy na forum napisze ze bierze 300 na klate, 200 na bary, 100 na bica i bedziemy sobie tak wzajemnie gratulowac

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Znam goscia ktory bierze 100 na bica! I to kilka powtorzen!!

HA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
pizgam 300 na klate , 200 na bary i 100 na bica . a jak forma u was ?


ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
daj foto, zaloze sie ze cwiczysz silowo i nie widac

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36346
cicho tam bu po bulach dotaniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
amateurr
poprostu sam guru jacekm29 udostepnil mi jakze sekretna rozpiske treningowa . jednak jak sie okazalo to nie wszystko . jak napisal autor nq priv cala magia i sekret tkwi w gumijagodach

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cido

Następny temat

ile bialka na nandrolonie? 6g?

WHEY premium