SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja z prosiaka do czlowieka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 513
cwiczysz wogole cos ? Bo widze ze towar profesjonalny a poziom piwniczany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
bo cwicze w piwnicy hehehe pracuje 10 godzin dziennie czasem 12 pozatym cwiczylem tylko sile bo na wygladzie mi nigdy nie zalezalo a poczytalem troche forum poogladalem foty i filmy i zmienilem zdanie wyglad tak samo wazny jak dieta czy sila wiec pierwszy raz mam prawdziwa diete i trening jakiego nigdy nie mialem i tak sobie mysle ze z profesjonalnym towarem jak to opisales do wakacji bende wygladal jak czlowiek

za duzy tez nie moge byc bo sie na tory kablowe nie zmieszcze i wogole w pracy bedzie przeszkadzac

a niemam zdjec jak wygladalem 3 lata temu wtedy byl szczyt formy wieprza teraz to wygladam znakomicie w porownaniu do tamtego

i wiem ze to nie wymowka ale stary juz jestem zona dziecko robota i poprostu wszystkiego sobie odmawiam zeby pocwiczyc a to w moim wieku juz ciezkie sie robi ale wierze ze przelame tego bloka co mam od diety i sie ogarne bende foty wklejal co miesiac za 2 tygodnie idzie wino tren master oj bedzie sie dzialo heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
napisze ci tak wystarczy zobaczyć twój profil gdzie masz wpisany staż i można stwierdzić ze*****a zrobiłeś przez te 8 lat nie biorąc tego pod uwagę jak wyglądałeś jak zaczynałeś chyba ze nie zwracałeś uwagi na wygląd a na siłę bo wyniki są fajne i nie jeden pozazdrości

nie gniewaj się ale zawsze pisze jak jest

a tym towarem co robiłeś możesz wiele zmienić sam i nie ma*****a żeby źle wyglądać chyba ze coś s*******isz

przejście z jedzenia jak świnia na dietę to naprawdę ból bo też uwielbiam jeść i najchętniej jem to czego nie mogę ale staram się powodzenia w zmianie wyglądu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
to bedzie ciekawe jak admin z sfd zablokowal konto jackam29 rzekomo cos sprzedaje jacek napisal mu maila rzeby poparl swoje oskarzenia jakimis dowodami odpowiedzi nie doczekal jednak obroty spadaja szkoda slow na tych ludzi jestem na tym forum od samego poczatku wiekszosc modow pod siebie robila jak udzielalem rad chlopakom w roznych dzialach ale to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie rozumiem ze moje tematy sa dla was zagrozeniem towar nie zchodzi i wogole lipa z kasa moze powinien sie ktos wam blirze przyjrzec tu wy macie decydujacy glos ale nie wszedzie tak jest i nie zawsze tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka anarchia yebana tutaj panuje powiem ci bracie


ludzie po sobie jeżdżą jak po szmatach gdzie nie gdzie a ja raz napisałem że kolesie z irokezami to pederaści yebani i dostałem bana na 2 tygodnie

Jakbym nie miał racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prima jest sens?

Następny temat

ODBLOK

WHEY premium