SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko:D

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam pytanie bo gdzies przeczytalem w AD ze Ktos pisal cos o tym ze chce wykonywac w mikrocyklach po 12 a pozniej po 8 powtorzen (tez mam taki zamiar) i chcialem tylko zapytac czy w mikrocyklu moge robic 2 a w mikrocyklu 8 3 serie??? moze tak byc??? nie ebdzie to w niczym przeszkadzalo???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
a jak myślisz ??

w czym to miałoby przeszkadzać ??

według mnie spokojnie możesz zrobić coś takiego. Wydaje mi się nawet, że w ten sposób już robił Chwilowy (w sensie ilość powtórzeń w seriach) o ile dobrze kojarzę to co czytałem.

Sam się do czegoś takiego (w dwóch pierwszych mikrocyklach) przymierzam.

Objętość w tym przypadku jest identyczna w dwóch mikrocyklach. Najpierw po 2 serie po 12 powt. co daje razem 24 powtórzeń na ćwiczenie (2 x 12 = 24). Potem 3 serie po 8 powtórzeń, co też daje razem 24 powtórzeń na ćwiczenie (3 x 8 = 24).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie tez mi tak sie jakby rzucilo w mysl ze wtedy objetosc bedzie identyczna! dziki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Zakres powtorzen nie ma znaczenia wiekszego. Ale po wielu kombinacjach wiekszosc i tak wraca do 15,10,5.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam mam pytanie ..biceps

Następny temat

Potrzebuje pomocy w ułożeniu treningu

WHEY premium