SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
wypowie się ktoś odnośnie odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
przy tak długim cyklu hcg w trakcie, cyklicznie co 5-6wk 5000iu rozbite na 1000iu e3d, albo od 4-5 tygodnia 500iu 2 x wk i tak do końca propa, winko ciągniesz 1 tydzien dluzej od propa i 24h po ostatnim winku walisz clom 50mg na noc przez 3 tygodnie.

Tak to chyba powinno wyglądać.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
w żadnym wypadku vino dłużej od propa,cykl powinno kończyć się środkami iniekcyjnymi a z orali zejść co najmniej kilka tygodni wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
hmm... tyle, żę chyba nie bylem świadom tego, że tak dużo bedzie potrzeba, bo posiadam tylko jedno opakowanie HCG czyli, żę mam 5000iu, rozumiem, żę to zdecydowanie za mało tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
luki, czemu nie?
Wiele razy rozpisywany był cykl na propie i winie gdzie wino było tydzień dłużej?

Z góry sorry, nie chciałem wprowadzić w błąd

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-11-26 13:48:53

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
napiszę jak wrócę bo teraz nie mam czasu,ale mówiąc krótko chodzi o nagłe zwiększenie produkcji kortyzolu po odstawieniu orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
to jak z tym HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mało Szefie. Jeszcze z 10000iu sie przyda. Przybijesz w 6/12 i 18tyg zaraz przed zejściem z propa.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
luki77
napiszę jak wrócę bo teraz nie mam czasu,ale mówiąc krótko chodzi o nagłe zwiększenie produkcji kortyzolu po odstawieniu orali


Dzięki Luki, o tym nie wiedziałem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwany biceps a 10mg Metsy

Następny temat

Karpiu / Oby do jesieni 2013!

WHEY premium