SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwany cyklon ;/ help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
siema wczoraj wbilem na silke poskladlem se w miare duzy hantel okazalo sie ze podczas cwiczenia na plecy zabezpieczenia z jednej strony calkowicie nie trzymaly i cala zawartosc jednej strony wyladowala mi na stopie a glownie palcu. sciagam buta cala silownia juz dookola a tam pelno krwi i zaj**iscie mocno strzaskany palec . kumpel zabral mnie na pogotowie paznokiec do zdarcia bo takie cisnienie a duzy palec u nogi zlamany . noge mam w szynie gipsowej na 4/5tygodni, tutaj pytanie co moge zrobic jakich srodkow uzyc zeby przyspieszyc regeneracje? cykl przerwalem bo dojscie na silke nie wchodzi w gre bo jest na takim zadupiu ze masakra i jeszcze po takich dlugich schodach tak jak by do piwnicy.mam troche sprzetu w domu to cos tam pomacham

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-04-25 08:12:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
mialem podobna sytuacje i nie wiem z czego tragedie robisz . nawet w takim stanie mozesz smialo robic adductory i abductory i cala reszte tj core i gore . kiedys zlamales sobie corpus w lewej dloni i nawet o tym niewiedzac cwicilem miesiac dalej , potem gips i dalej cwiczylem . silka to nie przedszkole , otrzyj lzy ,wysmarkaj nos i zap*****laj , bedzie dobrze !!!

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2012-04-26 10:52:57

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Jedyne co mi przychodzi do glowy to Modlitwa o Szybki Powrot Do Zdrowia. Mozesz tez poprosic kolesi z silki zeby raz dziennie za ciebie odmowili.

A tak powaznie to nie sadze ze istnieja takie srodki..palec zlamany no nie ma mowy musi sie sam zrosnac, a to potrwa. Rob tymczasem w domu co dasz rade. Pozdro i trzymaj forme


Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-04-25 08:45:49

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ok dzieki w sumie tak myslalem ale czlowik zawsze sie ludzi jak jest zle ze moze jednak a teraz mialem plan skonczyc metke dpiero co zaczolem i rdukcja ladna na propie i maialo byc tak pieknie orientuje sie ktos ile sie zrats duzy paluch u nogi

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-04-25 08:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Zobaczysz za 2 tygodnie bedziesz zapiedralal na silownie jak codzien. Troche przestanie bolec, troche sie przyzwyczaisz do lazenia z tym na nodze i bedzie ok. Szwy jakies zakladali?

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
nie bez szwów ale mam szyne gipsowo i o kulach musze smigac,. mam w ch** obolaly paznokiec a raczej miejsce na ktorym byl i tam gdzie kosc pekla duzy obrzek i opuchliznę . dostalem leki przeciw bolowe , cos na rozrzedzenie krwi i strzaly w brzuch 30 heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
zalezy co to za cykl i ile to planowales ciagnac, ja tez jestem na towarze a w tym miesiacu na silce bylem moze z 3 razy (rozerwalem blizne po starym naderwaniu miesnia) ale nic sie nie marnuje bo to nie jest zaden cykl tylko juz stala suplementacja wiec sie nie przejmuje

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-04-25 14:13:12

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
w zasadzie dopiero drugi tydzien metki poczatek by byl . juz zaczynala hulac a tu bum , pozniej mial byc propek tak na 8/10 tygodni mialem dopakowac gun'y ladnie to wyciac i ogolnie mialo byc fajnie a jest jak zawsze . ja na stala suplementacje sie raczej nie szykuje ale kto wie . w sumie to tez masz nie najlepiej z tego co pamietam to greg ci cos obiecal jak tam iles wycisniesz i na zawody miales jechac w wyciskaniu,ale nie ma tego zlego nagroda pocieszenia od marcela bedzie czekac . jeszcze jestem na umowie zlecenie w robocie i bez kasy zostane a dzisiaj mialem prawko zdawac i mi kasa przepadla zycie jest piekne nie ma co pzdr

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-04-25 15:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
a to byla mowa o sieprniu dopiero narazie poki co to beda zawody i moze nawet wezme udzial ale to tak lajtowo sobie pojde " na glupa" moze sie uda 50kg

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
kontuzja

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Nie wypowiadaj tego słowa

kontuzje to jest przeyebana sprawa ale ja powiem tak: ja bym sie z autorem tematu zamienil chetnie na ta zlamana noge a to dlatego ze taka noga to sie zrosnie i juz pozniej spokoj a jak sie miesien albo sciegno naderwie to pozniej sie yebane odnawia i czasami nie idzie wyczuc czy jest ok czy nie jest - za to w.k..u.r.w.ic sie idzie expresowo

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
mam 12 czerwca nastepna operejszyn juz prawdziwe sciegno mi dadza wiec bedzie po KONTUZJI nananana

btw nikt nie moze Cie zawiesc na silownie?<--- do autora


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-04-25 19:33:11

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propozycje odbloku

Następny temat

Metka

WHEY premium