SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przenoszenie/edycja/usuwanie - prośby TUTAJ

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
https://www.sfd.pl/dieta_redukcyjna_do_kontroli-t1103403.html

Proszę o usunięcie.


Zmieniony przez - nykol w dniu 2016-01-30 12:00:54

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 76
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1522
Witam,

Prosze o edycje ankiety w temacie:

https://www.sfd.pl/Pierwsza_dieta__redukcja._Prosba_o_ocene-t1103847.html

Z pospiechu pomiedzy roznymi formularzami w pracy a pisaniem tematu w ankiecie zamiast wieku i plci pojawilo sie moje imie i nazwisko.

Prawidlowe dane:

Wiek: 38 lat
Plec: M


Zmieniony przez - sigreg w dniu 2016-02-02 13:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wiem czy ktoś ma możliwość edycji ankiety, na pewno nie ja i inni moderatorzy, moze administrator lub IT, jak co to najlepiej usunąć i sobie nowy założysz i tak też uczyniłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1522
dziekuje, juz tworze nowy temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Cześć!

Bardzo proszę o pomoc. Od miesiąca prowadze dziennika w dziale 35+:

https://www.sfd.pl/Tibes_|_So_Fit_Dad_!_|_Bieganie,_siłownia,_triathlon-t1099865.html

Niestety nie można w niego wejść poprzez wersji mobilną m.sfd.pl . Inne tematy przez telefon mi wchodzą, tylko mój nie działa. W wersji pełnej komputerowej wszystko działa jak należy.

Proszę i pomoc jak naprawić ten problem. W nazwie tematu są znaki " | ", może tu jest problem.

Dzieki z góry
Seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Daj skrina z mobilnej co wyskakuje i wersje androida/widowsa i przeglądarki jakiej używasz, jak będzie podeślę IT bo My to nie załatwimy takiej sprawy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
A nazwe tematy możecie zmienić? Moze spróbować zmienić pionową kreske | na myślnik - ?

Android 5.01
Google chrome











Zmieniony przez - tibes w dniu 2016-02-02 21:24:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
No to taka sprawa zmieniłem nazwę tematu wyrzuciłem te kreski i na mobilce już działa u mnie, przed zmianą nie działało

Miałeś racje z tymi kreskami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ukryc swoje dane z profilu?

Następny temat

Problem z logowaniem

WHEY premium