SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.a.w tez bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
A jak opinie o nowym shotgunie brał ktoś? s.a.w ostatnio brałem działał elegancko ale chce czegoś nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402432
jak byłes zadowolony z SAW to ja bym przy nim został, z takimi suplami to roznie bywa i zawsze mozesz trafic cos co na Ciebie nie zadziala,
wczoraj chyba nawet jeden z uzytkownikow napisał ze kupil nowego no shotguna i po jednej porcji jedyne co odczuł to lepsza pompe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
ale ja zjadłem naprawdę dużo przedtreningówek i jeszcze nie bło takiej która by na mnie nie działa jestem na takie suple podatny ale teraz mam pieniążki akurat więc chciałem wybrać coś ekstra ale skłaniam się ku ds craze tylko były opinie na forum że zaczeli tą odżywkę podrabiać i czy nie strach kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
W sfd w sklepie napewno bedzie produkt pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10515
a redWailer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402432
opinie ktore do tej pory sie pojawiaja sa obiecujace wiec mysle ze mozesz sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Na pierwszej stronie są podane linkimdo testów.warto sprawdzić.niestety nikt za autora posta nie podejmie decyzji,my możemy tylko podać propozycje sprawdzonych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402432
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Olimp_RedWeiler,_Fire_Snake_Gladius,_USP_Labs_Jack3d_Micro-t905447.html
tutaj poczytaj

wiecej opinii rowniaz w dziale Olimpu ale imo na takie opinie z działów sponsorowanych zawsze trzeba brac pewna poprawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
padło na craze ale aktulanie brak w sklepie sfd kiedy będzie dostępny wiadomo coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywka na przyrost masy

Następny temat

PARĘ PYTAŃ ...

WHEY premium