SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o poradę Pierwszy cykl w wieku 55 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205582
wojtek2001
fiolka ma 5000iu to 4 shoty mam 3 op walić wszystkie?


5000 iu to 2 szoty po 2500 iu kazdy, czyli daj 2 opakowania w sumie 10 000 iu.

Podczas cyklu dales HCG?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 61 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
nie, nie czułem potrzeby z tego co czytałem są dwie szkoły, jedna za dawaniem w trakcie cyklu a druga tylko po cyklu. jak zrobie badania po tym odezwe się i podam wyniki, dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

Wojtek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 113 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6490
napisz osiagniecia cyklu. czy zauwazalna poprawa wygladu,sily?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 61 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
wszystko na plus, siła poszła mocno 30 kg na ławce , parametry poszły , łapa 2 cm , klata 10 cm waga +8 kg i zeszło w pasie 6 cm.

Wojtek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 61 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
W połowie cyklu złe samopoczucie , zrobiłem wyniki i prolaktyna i estrogen mocno do góry, szybka kuracja na zbicie i wszystko dalej było super. Samopoczucie dużo na plus aż się nie chce schodzić z cyklu. za 3 miesiące wchodzę znowu. Pozdrawiam

Wojtek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10382
to jaki sens schodzić skoro za 3 miesiące od nowa? ledwo skonczy się pct a tu znowu odpalanie większych dawek i burdel w organizmie. Most na 3 miesiące i jechać dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205582
wojtek2001

...Samopoczucie dużo na plus aż się nie chce schodzić z cyklu. za 3 miesiące wchodzę znowu. Pozdrawiam


Jeśli masz zamiar wejść znowu za 3 miesiące to nie ma sensu robić odbloku w dodatku w Twoim wieku.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 61 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
A jak mam zrobić ten mostek?

Wojtek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205582
wojtek2001
A jak mam zrobić ten mostek?


test enan,cypio - 150 mg/tydzien przez 4-8 tygodni w zaleznosci od potrzeb

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
albo hcg

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl SUPERANABOLON solo

Następny temat

2x Badania przed cyklem

WHEY premium