SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propozycje ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6707
A wiec tak wiek 19lat wga 93 kg 43 lapka 170 wycisk . ale nie o tym tutaj mowa chcialby abys zaproponowali jakis cvykl na bardzo duza masa uznajmy sredniej jakosci:) dietka jest oko 2,5 g b nakg 3,5-4 ww i 2-2,5 tluszczu mialem za soba juz 4 cykle niezbyt mocne :) tzn ostatni byl troszke hardkorowy 500mg omena /week +metax i wins / ogolnie przyjme propozycje wszystkich srodkow oprucz boldenonu/ganabolu :) cykl mialby sie miescic w granicach albo 10-12tyg albo jakis na krotkich estrach 7-8tyg :) i chcailby aby w tym zestawieniu znalazl sie winstrol bo to moj ulubiony srodeczek a nie ukrywam ze sila dla mnie bardzo sie liczy :) pozdro

Zycie jest za krotkie zeby byc malym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6707
a co ty ziom ??? sory za bledy we wczesniejsze wypowiedzi ale klawiatura mi protestuje

Zycie jest za krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
poco ci więcej masy ?? i tak już troche tego w siebie wbiłes w tam mloym wieku ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6707
wiesz to jest moj wybor kiedys (tak 2 lata temu ) wybieralem miedzy imprezami a sportem teraz wybieram miedzy czyms innym bo nie imprezuje wiec jkedmo odpada i zostaje sport a w sporcie naaturalnie duzo osiagnac nie idzie tymbardziej jak sie cwiczy od maleg tak jak ja 5lat pilka nozna 4,5 roku silownia wiec moge cos na ten temat powiedziec Takie cos sie nazywa "dazenie do celu" a moj cel to 110kg wagi i 230 w wycisku i doa tego daze nic mnie nie zatrzyma ale trzeba miec odrobine rozsadku .... pozdro czkema na propozycje :)
a tak ps skrot od pozdrawiam jest - pozdro
a skrot od propzycje moze bedzie PROPKI sory troszka sie czuja jak wyplkuty bombon ale to dlatego ze juz pozno :)

Zycie jest za krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
spróbuj moze czegoś takiego
1-6 prop 100mg Eod
2-7 vins 50mg eod
sila powinna nieźle podskoczyć ,
i troche sie podrzexbisz po tej omce i metce ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
a co do 11-13 tygodniówek to :
1-8 oma nie wiem ile chcesz tego wbić skoro ostatnio szło 500mg ,
1-10 deca 300mg
9-12 prop 100mg eod
10-13 winstrol 50mg eod



po takim czymś to odblok solidny musisz zrobić HCG powinno być użyte,

pozdro Robert P.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3105
ja najwieksza mase zrobilem na suspensionie ale nie polecam tego srodka. Czesze niezle, jak dla mnie nr 1 na masowe. Zastanawial bym sie czy wziasc go poraz 2. okropnie bolesne strzaly i bardzo nie przyjemne :P

Pzdr
<<Kris>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze za duzo tluszczu w diecie. nastawilbym sie albo na ww albo t.
t zrobilbym 1-1,5g/kg ww 4-5g/kg

cykl jak zalezy ci na sile i troche masy to mozna zrobic
1-8sustanon
4-10winstrol inj
1-6(7) npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6707
gregor twoja opcja mi sie bardzo podba tylko moze bym to troszke ropzciagnal i zrobil cos takiego
1-10 susta (zastanawiam sie albo 250 e4d albo e3d albo tapering od e5d do e3d w srodku cyklu i potem zjazd)
1-3 metak 20mg ed
4-9 supra albo dura 100mg e2d /e3d
9-13 wins oral ??? chocaz za duzo orali moze ale o ncos takiego mi chodzi miedzy twoja rozpiska a moja a co do twoich wskazowek dotyczacych diety to napewno zmienie tak jak napisales:)

Zycie jest za krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
proponuje zrobic cos takiego

1-10 susta
1-4 meta
1-6 supra
6-10 winko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy - skutki uboczne

Następny temat

deca ip czy działa???

WHEY premium