SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propek malay

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18556

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Widze ze stale grono zachwalaczy
Ten malay z poprzednim ma wspolnego tyle co dark whisky z jackiem danielsem

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cerber na choj sie odzywasz wogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
A co ?
Uwazasz ze uswiadomienie ludzi o tym ze ten malay to nie ten stary ( nieprodukowany przez tych samych ludzi, nieprodukowany tam gdzie poprzedni ) jest nieistotne?
Uwazam ze jest bardzo istotne... Tym bardziej ze ktos bedzie sie sugerowal stara marka, ktora z nowa ma niewiele wspolnego (jak juz wczesniej napisalem).
To tak jakbys chcial ludziom wciskac Ądidasy, zdrapujac ogonek pod A i wciskal jako Adidasy.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
wbiłem tego juz pół flakonu i libido do góry, ciśnienie zresztą też. Także działa dobrze. Tylko moje zdanie pewnie sie nie wiele liczy bo co ze mnie za koks który bije tylko na poprawę humoru i jest przednim spamerem zresztą **** mnie obchodzi czy to stara marka czy nie, ważne że działa

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Mnie tez to chooy obchodzi
Jak dziala to sie obroni sam.
Ale jedno co mnie tu smieszy. Wszyscy ktorzy gnoili atmoica i swissa nagle zachwalaja nowego malaya. Wszyscy wbijaja juz etc. A nikt zdjecia niedal oprocz bombowca
Z reszta chooy wbijam w uklady ktore rzadza tutaj

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bo nie wszyscy siedza za granica i nie wszystkich stac na aparaty cyfrowe, to sa drogie rzeczy!


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
j/chudzina

moze później skołuje tel. z aparatem i wrzucę fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993




Macie ... sorki ze troche rozciagniete - na szybko... dzis sprobuje to dam znac...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
jeszcze dobrze nie powbijany a afera antykorupcyjna najwiekszych znawcow tematu

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metandienone

Następny temat

Testoviron depot ....

WHEY premium