SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propek malay

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18496

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chudy nie wiem z koncem swiata

Ale na logike jak ktos jest charakterny i cos sobie wypromowal to jakim musialby byc kiepem zeby mu spiki na jego marce jechaly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie neguje jakosci i dzialania tylko sposob promowania
Ciesze sie ze Ci sluzy kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
po swissie kazdy mial te same objawy co ty krzychu, czyli poczatki bolesne a potem luz, to samo po starym atomicu, moze zle wbijales a moze twoj organizm nie toleruje pomaranczowych etykiet, nie wnikam, ma dzialac i dziala, dalsze dyskutowanie nie prowadzi do niczego, sa rejony gdzie ludzie rosna jak na drozdzach na eap i maja ubaw po pachy jak czytaja sfd, wpasc poczytac i dowiedziec sie o nowosciach mozna ale sprawdzic trzeba samemu bo kazdy ma swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Mozesz mi wierzyc lub nie ale nie po to zakupilem wczesniej przedstawione na zdjeciu srodki zeby je teraz promowac...

BTW. sam bym wbil apteke i olal te wszystkie undery - bo w wiekszoci apteke kupuje, ale na chwile obecna do propa nie mam dojscia ...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to masz ****owego dila...
Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tym milym akcentem zakoncze ta blazenade

Pozdraweiam Chlopcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Widocznie tylko "wybrani" maja za***istych dili - wiekszosc na chwile obecna nie ma dojscie do aptecznego propa, chyba ze ktos za granica siedzi ...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz jak ktos ma szacunek u innych to ma dostep do ambrozji.
Mnie akurat lubia niektorzy i mam.
Ale nie ktorzy tez wbijaja mi szpilki ale to nie ludzie to wilki.

Moze Krzysiu jak jeszcze troche pozyjesz nauczysz sie co w zyciu dobre a co nie, przeczytasz pare madrych ksiazek a nie ******l o zabkach to tez bedziesz wybrany

Pozdrawiam Serdecznie ze slonecznej Kaliforni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
O ironio losu - ksiazek sie dosc naczytalem, wystarczajaca zeby teraz proejktowac samochody w DE...

Nie wiem co wspolnego ma ze soba madrosc zyciowa i to na jakiego dila trafisz - zreszta ja oprocz propa na nic innego nie mam co narzekac..., jesli to dla Ciebie apogeum i szczyt marzen - spijac ambrozje w postaci soku to gratuluje osiagniecia najwyzszego mozliwego dla Ciebie pulapu.

ps. nie wiedzialem ze w ursynowie znow ta knajpe Kalifornia otwarli...

koniec offtopu z mojej strony, IMHO twoj wywod odnosnie soku bez jego testowania nie byl potrzebny.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
skonczcie juz ******lic farmazony
3 strony do kasacji

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metandienone

Następny temat

Testoviron depot ....

WHEY premium