SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop a pozniej meta jako drugi cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Witam was, mam kolege ktory juz jest popierwszym cyklu na propie 100mg/e2d 30 strzałek i teraz po przerwie ok 2,5 miesiaca chce znowu coś zarzucic ale nie chce sie kuć i ma zapytanie do was czy meta + wino w tabsach da jakikolwiek efekt juz po cyklu na propie ? 200 mety 10 mg + 100 wina co o tym sądzicie ? ma to jaki kolwiek sens ? i czego może sie spodziewać ? pozdrawiam was serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Tu chodzi tylko o to zeby sie dowiedzieć czy ta mietka cos zdziała jak juz jest po propie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
pewnie ze zdziela, celuj w dobrego laba pomoz koledze. Jak dla mnie to jeden oral po co psuć kieche ? Ankieta jakaś jak coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
1. WIEK: 20
2. WAGA:80
3. WZROST:179
4. WYMIARY:
-biceps: ok 40
-klatka: nie wiem
-udo:nie wiem
-talia:nie wiem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:ponoć jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:prop FML 100mg/e2d
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:zdobyc przynajmiej 5 kilo
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia raczej
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tradzik
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:123
-martwy ciąg:
-przysiad: --
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
wiec jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phera Plex+ H DROL POMOC

Następny temat

clenbuterol jak dawkowac

WHEY premium