SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja nabieram i biję tą samą zawsze. Tylko trzeba uważać, żeby nie stępić przy przebijaniu i wyjmowaniu przez gumę

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2400
Dobra problem juz rozwiązany . Tylko jest jeszcze jeden , prolongatum brac e5d 200mg , czyli 2ml czyli 2 "fiolki" nabić to do jeden strzykawki czy podzielic na 2 strzały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nabij do jednej i bij co 5 dni :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Co pięć dni 200mg, czyli 2ml.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2400
Poczytałem troche na temat podrabianego prolongatum i mam jedno opakowanie na 100% org z apteki seria 008111 i ten pasek na górze fiolki nie da rady zdrapać , natomiast mam reszte paczek od dila nr serii 109101 i delikatnie schodzi nie da sie go zdrapać ale robią sie takie lekkie kreski jakby troche schodziło , jak myślicie fake ? po czym jeszcze rozpoznać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Sam sobie odpowiedziałeś. Jedną ramkę masz ok, od dila fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Miras91 najlepszy sposób zeby zobaczyc czy działa to wbic i bedzesz wiedział ... dla lepszej pewności nie pewną serie wbij i polec na test na poziom teścia jak skoczy po 2 tyg to zanczy ze działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2400
porównuje 2 fiolki ta z apteki i ta od dilla , to od dilla ( nowsza seria ) jest minimalnie większa , naklejki sa na jednym i tym samym poziomie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Spotkałem się nie raz z roznymi fiolkami i jak miały kopac to kopały mozesz powiedzec ze np fiolka A jest gorsza od fiolki B bo ma inny wygląd odstający od normy Ale Na twoim miejscy bym sie nie Pierdzielił tylko Wbijal Wbijał i patrzył czy idzie a nie mędrkował czy może seria A jest gorsza od seri B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2400
po jakim czasie zrobic badanie ? po 2 tygodniach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl -enanthate 250 -bp pharma, primobol100 BD, pharma 20mg oxandrolon

Następny temat

CUTTING EDGE 200mg/ml odblok

WHEY premium