SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl -enanthate 250 -bp pharma, primobol100 BD, pharma 20mg oxandrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
1.WIEK:29
2.WAGA:81
3.WZROST:173
4.WYMIARY:
BICEPS:40
KLATA:108
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:ponad 3 lata
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING:super serie
9.CEL CYKLU:sucha masa miesniowa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):nie ma
13.STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :110
martwy ciag :
przysiad
dieta
3.00 rano
3 jajka gotowane , platki owasiane i 20 g orzechow wloski , lub omlet z tego wszystkiego to na zmiane
6.00 rano 140 gr serka wiejskiego z 100g chlep pelnoziarnisty i shake z masowki
9.30 150 gr lososia 100gr makaron razowy warzywa gotowane
13. trening super serie
14.00 odzywaka fuel anabolic
15 30 60 gr ryzu 150 piers z kurczaka
18 .30 odzywka anabolic fuel
21.00 twarog 140 gram
co do diety wiem ze nie jest idealna ale mam nadzieje ze w miare spelnia normy
To jest moj pierwszy cykl i decyzje juz podjolem wiec prosze o odpowiedz i korekte. cel Sucha masa miesniowa.
Jestem po 3 strzale tescia co 5d po 250 ,po 5 strzale chce zaczac brac primobolan z tesciem a pozniej wskoczyc na oxe. pytanie- Kiedy odblok mam wziosc ??? odrazy po cyklu czy juz pod koniec? .jezeli cos jest nie tak z treningiem i dieta prosze o pomoc fachowcow . mam nadzieje ze z wasza pomoca dojde do konca cyklu :):) pozdrawiam zalaczam zdjecie supli




'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Dieta do d.u.p.y, za mało mięsa, z weglami tez srednio. Musisz znac swoje zapotrzebowanie i w zaleznosci od celu(masa albo wycinka) dodac albo ujac kcal.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Tzn zamiast czego wstawic mieso , moze odzywke odstawic ??

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
1kg miesa dziennie w 4-5 posilkach, rano moga byc jajka a wieczorem twaróg. Wegle tylko zlozone np ryz brazowy, kasza gryczana tez moze byc. Mieso jedynie chude np piersi z kurczaka + ewentualnie troche wolowiny

odzywka moze zostac gdzies tam miedzy posilkami albo wtedy kiedy nie masz czasu na normalny posilek. Po treningu mozesz dac troche wegli prostych i tylko wtedy. Caly dzien maja leciec złozone



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-19 15:14:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
ok dzieki a co sadzisz o cyklu tez bym chcial wiedziec czy to jest dobre laczenie ? chodzi co na odblokowanie i czy w czasie cyklu powinienem brac cos na ochrone??

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
od 9 30 do 15 30 nie jesz nic ? czy to jest u Ciebie czas na spanie ? bo widze jakieś nietypowe godziny wstawania :) masz tylko tyle towaru ile na zdjęciach ? jesli tak to stanowczo za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
jak napisalem o 9 30 mam posilek o 13 silownia . godzinna o 14 pije shake po ktorym nie jestem glodny i jem o 15 30 , a co do moich godzin to wstaje o 3 bo na 4 mam do pracy . a czego jest za malo jezeli mozna wiedziec ??? primy czy tescia

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Trochę duża luka pomiędzy posiłkiem a siłką.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
to moze godzine przed silka shake wypije??

'' Ide wolno , ale nie cofam sie nigdy ''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Tak najlepiej nie jedz posiłków i pij sama odżywkę. Żebyś jeszcze miał 5 tys kcal do zjedzenia to bym zrozumiał.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
lepiej dać normalny posiłek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m4ohn - slyszal ktos cos/bral ?

Następny temat

prolongatum

WHEY premium