SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolka+meta+boldek czy zamienić mete na wino ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
Witam szybkie pytanie i proszę o profesjonalną odpowiedz. za pare dni kupuje "suple" na kolejny cykl i mam pytanie czy opłaca się kupić 200 mety czy wino bo chciał bym zrobić parę cm. tylko na winie może mi to aż tak łatwo nie iść więc proszę o rady?

NO PAIN NO GAIN !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
Ankietę mam w profilu więc nie chciało mi się tego znów wypełniać

NO PAIN NO GAIN !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
to niech ci sie zachce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
Jak nie potrafisz wyczytać z profilu to się naucz albo nie wypowiadaj pytałem o profesjonalną odpowiedz ja nie mam tyle czasu co Ty żeby siedzieć cały czas na necie mam pracę rodzinę i siłkę i tylko proszę o ścisłą odpowiedz i ewentualne rozpisanie cyklu

NO PAIN NO GAIN !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
mam pracę rodzinę i siłkę
Ja mam jeszcze wiecej na głowie miśku a profesjonalna odpowiedz to uzykasz jak wyplenisz ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
1 .WIEK: 20
2 .WAGA: 79
3 .WZROST: 174
4 .WYMIARY:
-Biceps: 37
-Klata:100
-Udo: 62
-Talia: ??
5 .STAZ NA SILOWNI: 2
6.DIETA
BIALKO:2g
WEGLOWDANY:6g
TLUSZCZ:5g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1. meta 100 tab,2 wino prolka
8.TRENING:dobry
9.CEL CYKLU: ładna masa -siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3 miesiecy
11.POZIOM BF% trochę jest
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): łatwo tyje
13.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: tak

Może już być hunter007

NO PAIN NO GAIN !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ah te odpowiedzialne zycie 20-sto latka

duzo tego tluszczu wymiary slabe,wez metke solo wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
no byś się zdziwił ile się ma na głowie w wieku 20 lat. a to jest mój ostatni cykl w tym roku a jak wiadomo jeszcze są wakacje więc boldek i prolka na bank tylko czy nie lepiej te wino ?

NO PAIN NO GAIN !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to sie na swiecie dzieje. masakra.
metka na mase bardziej, ktora nie jest łądna tylko duza wino bardziej na wyzylenie.
w mojej subiektywnej ocenie to dwa zupelnie inne srodki. jeden do robienia masy a drugi do rzezbienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
no byś się zdziwił ile się ma na głowie w wieku 20 lat.

zobaczysz za 10 lat

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2011-07-08 16:43:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+androxen

Następny temat

H-Drol, 1szy cykl, parę pytań

WHEY premium