SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
witam czytalem opinie innych postow.Lecz mam taki sam problem jak inni mam 17 lat wzrost 160cm jak mam urosnac? jedni pisze ze jescse sie rosnie a co jak nie bede miec 20lat(ten sam wzrost) i co horomny juz niepomoga ? o 2 lat chodze leczyc kreglosup bo mam krzywy juz od 4 lat mam ten sam wzrost niewime co robic pomoze hormon ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
****a jarzyna mam się do matki boskiej szkaplerznej modlić chłopa co ty *******isz, górskie powietrze może jeszcze sok z koziej pały? ja wierzyłem że opuścisz w końcu ten dział i nie pomogło wiec wiara ma tu najmniej do rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Endokrynolog dziecięcy. Niestety w tym wieku masz niewielkie szanse żeby się załapać do programu GH. W szkole Cię nie mierzyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
1 klasa gimn 159 1 klasa szkoly zawodowej 160 dlaczego niezalapiesie na GH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Bo program obejmuje tylko do 18 roku życia a przed pierwszym podaniem jest jeszcze sporo badańi to się trochę w czasie rozciąga. Ale spróbować zawsze można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
na hormon wzrostu nie licz, gdyż jesteś normalnego wzrostu, mimo że niskiego- legalnie to raczej go nie otrzymasz. Hormon wzrostu mógłby Ci pomóc, ale też kwestia jak organizm zareaguje. Gruba kasa to raz, a dwa dobry specjalista. Trzecia sprawa: geny tu rządzą- możesz jeszcze skoczyć lub nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
160 cm. Jeśli ich nie przekraczasz to napewno się załapiesz, jeśli zaczniesz już teraz działać w tym kierunku. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
160 cm. Jeśli ich nie przekraczasz to napewno się załapiesz jeśli miałby około 150 cm to tak, ale w tym wypadku marne szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Jazyr ma rację. Z takim wzrostem powinien się złapać. Poniżej 3 centyla http://bi.gazeta.pl/im/1/6295/m6295921.pdf Kwestia tego czy nie jest już za późno i innych czynników które wykluczają terapię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Akurat wiem bo bardzo lubię tą dziedzinę, i zarazem wychowywalem się na dzielniecy w jednej ekipie z kumpelem który akurat miał ten sam problem i miał refundowane HGH. Ale był młodszy, znacznie. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-10-28 13:00:15

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Ok Panowie Teoria teorią, a praktyka praktyką. Podam przykład z autopsji. W mojej mieścinie mieszkał chłopak, który starał się o refundację (było to 3 lata temu około). Posiadał "lepsze predyspozycje", niż nasz kolega, autor tematu. Z pewnych źródeł wiem, że ów młodzieniec miał 16 lat i 155 cm wzrostu. Pomimo dobrych wyników badań, które klasyfikowały go do otrzymania refundacji, nie został nią objęty. Z tego co się dowiedziałem, to chłopak został oceniony jako osoba o niskim wzroście, ale o wzroście w normie. Także Tachon zgodzę się z tym co napisałeś, że liczą się różne czynniki, aby zostać przyjętym na refundację. Don napisałeś, że Twój kolega dostał się na refundację, ale jak sam zaznaczyłeś był "MŁODSZY ZNACZNIE", tak więc wiek ma sporo do "gadania". Gdyby nasz Kolega o kilka lat wcześniej ruszył się z tym problemem wcześniej do lekarza zapewne miałby większe szansze na otrzymanie HGH. Nie neguję całkowiecie, że nie otrzyma leczenia z tytułu swojego wieku (nie wliczając w to badań), ale szanse na otrzymanie mimo że są, to są marne. A tak na marginesie Don ile ten Twój kumpel miał lat jak otrzymał refundację i jak długo "leczył się" HGH? Ile miał cm na starcie i jak rósł (czy równomiernie czy nierównomiernie) oraz na ilu skończył swój wzrost (jeżeli go już ukończył oczywiście)? Będę wdzięczny sogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Napewno miał mniej niż 15 lat.
Chciałbym Ci odpowiedzieć na te szczegółowe pytania, ale było to tak dawno temu i wtedy nie interesowałem się takimi rzeczami. Teraz by mi było go głupio pytać o takie rzeczy, bo to drażliwy temat, a super wysoki nie jest.
Ja mam 180 cm i jak teraz stanie koło mnie to do brwi mi sięga czyli ze 170 cm ma.
I pamiętam, że jak jeszcze byliśmy łebkami to był najmniejszy nawet w klasie między rówieśnikami i wtedy jakoś zaczęło się jego leczenie HGH. Dobrze znam jego bliższą rodzinę od Ciotek, Wujków etc. i wszyscy są niskiego wzrostu. Zresztą teraz będzie miał 20 lat więc jeszcze może rosnąć. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krążenia kolan

Następny temat

Klatka i typ bydowy

WHEY premium