SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem do rozwiazania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4325
Witam
W zwiazku praca ktora wykonuje w najblizszym czasie bede oddelegowany na okres 2 miesiecy poza moje miejsce zamieszkania a co za tym idzie oderwany od lodówki :)(dobrze ze chociaz dobra silownia tam jest) Niestety bede na tzw "zywieniu zbiorowym" czyli 3 posiłki dziennie, suma kalorii 2500. No i tu jest problem bo raz ze malo kalorii to w dodatku tylko 3 razy dziennie. Przyzwyczajony jestem do 6-7 posilkow i do wlasciwej dla mnie ilosci kalorii. Niestety w pokoju ktorym bede rezydowal brak kuchenki i lodówki. I tu jest pytanie czym uzupelnic posilki ??? Czy rozwiazanie typu gainer jest ok ? a moze lepiej batoniki proteinowe ?? czy moze jednak jakies produkty spozywcze ale nie psujace sie szybko ???dodam ze waze obecnie 95 kg wiec te 2500 kcal to jednak malo no i rozklad pomiedzy b/ww/tł bedzie kiepski( pie@#$%@#$%e zywienie zbiorowe- kto byl w armii wie o co biega). Tak wiec prosze o doradzenie co zakupic ???

kuczis

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja bym zakupił przede wszystkim jakiegoś gainera i przynajmniej po siłce go pił, batony proteinowe? Jak dla mnie nie opłaca sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
gainer to nie głupi pomysł.
batony ze wzgl. na koszta raczej odpadają.

z jedzenia, b serek/tuna/jajca*
tł orzechy/nasiona/oliwa
ww razowiec/kus kus.

*jak masz elektryczny czajnik,
to bez problemowo.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myślę,że lepszym pomysłem będzie zabranie ze sobą płatków owsianych,oleju lnianego i małego opakowania odżywki wysokobiałkowej.Mieszasz wszystko w odpowiednich proporcjach i masz pełnowartościowy posiłek,lepszy niż gainer(ze względu na ww złożone,dodatek zdrowych tłuszczów i odpowiedniej ilości białka).Przygotowanie posiłku zajmie Ci 3min.W ten sposób możesz nadal zjadać 6 posiłków dziennie.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4325
Panowie dziekuje za odpowiedzi. Dla kazdego sog. Zastosuje sie do porad udzielonych i mam nadzieje ze jakos na "zadupiu" w ktorym bede stacjonowal przezyje.
Pozdrawiam :D

kuczis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z redukcją :/

Następny temat

Thermo Fat Burner - nietypowe pytanko ;)

WHEY premium