SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem do rozwiazania ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
Cześć, mam pare pytań co do mojego postanowienia :)
A więc, mam taki problem, bo niestety przez problemy zdrowotne troche mi się przytyło, tzn. najbardziej brzuszek. Chciałbym go zgubić, no i oczywiście z czasem wyrzeźbić :) Mam 20 lat, jestem niski 155cm, ale już przedtem troche ćwiczyłem, więc "wąski" nie jestem (waże 60kg) hehe jak narazie nie chce pchać się na rzadną siłownie, lecz w nie długim okresie (2-3 ms) mogę zacząć chodzić. W domu mam do dyspozycji rowerek i hantelki. Także staram sie jeździć raz w tygodniu na basen. Wiem, że ważna jest dieta, tylko trudno mi będzie wprowadzić jakąś diete, gdyż pracuje(3 zmianówka), studiuje(zaocznie). Staram sie poprostu mniej jeść no i żadnych pierdół typu chipsów i także ograniczam czekoladę(do minimum:P) hehe problemem pewnie będzie piwko, gdyż poprostu lubię bronka wypić czasami po pracy, czy na koniec tygodnia :) za innymi typami alkoholi nie przepadam hehe
Wgl myślę czy rowerek 30minut-1h dziennie, jakiś trening brzucha( bo ta część ciała mnie najbardziej irytuje) i pompki/"machanie" hantelkami starczy aby na dłuższą męte osiągnąć cel? Może macie jakieś pomysły co dokładnie powinienem robić ? I jaki trening brzucha najbardziej polecacie, który daje najlepsze efekty(a6w,abs,flex, czy inne).
Czekam na sugestie :)

Systematyka czyni zawodnika!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
"Nie ma miejscowego spalania tłuszczu."
tak wiem wiem :) ostatnio dużo czytałem
dzięki za arytukuły(choć już 1 przeczytany hehe)
czekam na dalsze wskazówki :)

Systematyka czyni zawodnika!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Poszukaj 10 wskazówek zywieniowych, zmieniaj stopniowo nawyki na lepsze.

Jeśli dałbyś rade załatwić drązek lub coś do podciągania to plan podałem ci wyżej.

Ćwicz całe ciało bo będą dysproporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
niestety drążka nie załatwie, jest może jakieś ćwiczenie dające podobny efekt ?

Systematyka czyni zawodnika!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma ćwiczenia które zastąpi podciąganie na drazku.

Zobacz ćwiczenie inverted row lub wiosłowania sztangielą/sztanga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
kupiłem sobie drążek, więc moge realizować plan, który podałeś.

A jaki trening brzucha? Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku wystarczy, czy dodać coś?

Systematyka czyni zawodnika!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Brzuch masz uwzględniony w planie który podałem, mozesz dać unoszenie w zwisie na drązku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
Właśnie jestem po pierwszy pełnym treningu i serio trochę się zmęczyłem :) teraz trzeba wytrwać.
dzięki!

Systematyka czyni zawodnika!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase: bic, tric, klata i brzuch

Następny temat

trening dla świerzaka

WHEY premium