SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pro cas 85

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety nie mialem okazji
moze nasz naczelny degustator - kanar ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jadlem oglnie smak nie wypal lepsza truskawka czy wanilia, tylko nie duze op. bo w polowie potrafi znudzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
ale i tak trzeba sprobowac
ja mam wszystkie<juz nie wszystkie> 3smaki i sobie przeplatam takze o monotoni nie moge mowic
a wanilia z dodatkiem naturalnego kakao jest o wiele lepsza niz prolo czekoladowe naprawde warto

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dla mnie prolo nie dosmakowane jest ogolnie ,zaluje bo skaldowo super,ale smakowo dla mnie nie do przepicia

a ja tez kupilem 4 op po 3,5 kg i codzienie pilem rozne mieszaniny ale i tak wkoncu znudzilo sie szkoda ze bx nie ma zamiaru zmieniac smaku

Zmieniony przez - qazar w dniu 2007-03-27 19:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupiłem 3,5kg prolongatum
i przyzna jakos wspominałem jako bradziej slodkie
albo cholera najsmaczniejszy matrix syntraxa tak mnie rozpaskudził

fakt
mogło by byc bardziej słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jest jeden problem z produktem o ktorym mowisz
nikt nie wie (o ile wiem) ile ma kazeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie to ma znaczenie dla rozwoju muskulatury czy definicji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przy definicji i tlumieniu glodu moze miec duze - chodzisz glodny caly czas VS masz ladnie wytlumiony glod

przy rozwoju muskulatury w teorii tez moze miec wplyw, ale stawiam ze u niewielu osob, ze wzgledu na to, iz malo kto jest mega dokladny w innych zwiazanych z tym zagadnieniem kwestiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to bede teraz na silowni polecał na redukcji kazeine
zapewne nasyci chłopokow i zatrzyma głód

W razie czego
powiem podopiecznym ze zostalem wprowadzny w blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zdziwilbym sie jesli w tej kwestii zostalbys wprowadzony w blad
gdyz wiekszosc osob zapychajacych sie odzywkami bialkowymi wlasnie przy kazeinie raportuje zmniejszenie glodu (odczucia i przy redukcji (in plus) i przy masie (w wiekszosci in minus tutaj lepiej sprawdza sie serwatka pozwalajac wiecej zjesc)

(oczywiscie mowa tutaj o suplach nie sprawie kaziena VS mieso itp)

hehe
ale komu ja to tlumacze :D
chyba przerabialismy te sprawy w przeszlosci nie raz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór gainera

Następny temat

Słaby wzrost pewnych grup mięśni

WHEY premium