SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o ocenienie treningu na masę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
wiem że act to trening dla początkujących ale kiedy przeżucić się na wyższy stopień? no i czy trzeba będzie zmieniać wtedy trening?

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Act-obwodowy inicjiacja dla splita[dzielonego]
wyzszego poziomu jak by nie ma sa formy treningu alternatywnego [hit, hst] ale nie jest on konieczny.
Plany zmienia sie co 2-3 mc i wlasciwie zmienia sie bodzce na mocniejsze ddoac rozne elementy np robic partie 2mc w tygodniu, dodajac progresje regresje, ale na to nie ma metody. Ja cwicze 6 lat i nadal mam plany tego typu [ no teraz hst ale pozniej wracam na splita].

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-18 16:59:41

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
ok rozumie. Zastanawia mnie jeszcze jedno w jednym z artykółów były rady aby na każdym treningu robic różne uchwyty, raz zwężać uchwyt, raz go poszerzać, no i takie tam rózne urozmaicenia czy moge to zastosować? I czy ciężary powinny być takie abym dawał z siebie wszystko, czy takie abym robił bardziej na luzie (oczywiście chce robić jak najlepiej)?

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Rozne chwyty sa po to by nie bylo monotonosci w treningu. W nowym planie mozesz je stosowac.
przykladowo teraz robisz na biceps uginanie z olipijska w 2gim planie nie musisz zmieniac cwiczenia mozesz lamana to robic.Niby to samo a nie do konca.
Co sie zas tyczy ciezarow majac 4 serie robisz np do 10/10/9/8 tak bys nie mogl zrobic w ostniej seri tego 9 badz by ci ktos pomogl zrobic to 8

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
z mojej strony to wszystko, dzieki za poświęcony mi czas od jutra zaczynam tym treningiem.

Pozdro

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
spoko po cos sie tu jest.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
pomyślałem że może do klatki mogłbym dorzucić 3 serie PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ bo w sumie na klatke mam 13 seri a na mase można mieć 12-16?

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ta ale czesto ejst tak ze po dobrze wykonanym planie na 12s nie ma sie sily juz na robienie tych dodatkowych 4, mozesz ew dodac jak masz ochote ale sadze ze 3-4 cwiczenia to optymalna liczba jak na ten miesien.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
na początku myślałem że ćwiczenie OPADY TULOWIA nie będzie skomplikowane i będe mógł je wykonywać ale w atlasie ćwiczeń pisze że jest do niego potrzebna specjalna ławeczka więc chyba z niego zrezygnuje

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie sluchaj zadna laweczka, mozesz wykonac to albo lezac na lawce plaskiej w poprzek, albo skos w gore, tutaj jest zalecana profilowana koncowka laweczki -takie zakonczenie do dolu ale jelsi dobrze usiadziesz i na zwyczanej sie da zrobic.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase , a w przerwach........

Następny temat

Odstajace zebra.

WHEY premium