SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca, nauka ( sennosc, zmeczenie)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Pracuje fizycznie ( bardzo duzo chodze, sa dni ze nadzwigam sie troszke czasami wiecej, ogolnie taka praca fizyczna z duza iloscia km do przejscia w ciagu dnia) Problem polega na tym, że po pracy mam sporo nauki, o ile checi mam to stan fizyczny po pracy czasami uniemozliwa mi nauke ( sennosc,zmeczenie itd. ) pracuje na 2 zmiany czyli jestem ok. 15 w domku lub ok 23:00. Jak przychodze po 23 to ide spac lecz rano mam cholerny problem ze wstaniem co odbija sie na mniejszej ilosci czasu, zmeczeniu..... Po 15 tak samo senny, zmeczony. Prosze o rade odnosnie jakis suplementow na noc, na dzien cokolwiek co pomogolo by mi przezwyciezyc sennosc, zmeczenie itd (moze jakies zma) ogolnie cos co moglbym zazywac caly czas nie tylko wtedy kiedy pracuje. (siadam do nauki a czuje cholerna sennosc i przez to nie mysle o nauce tylko jak nie zasnac)
DZiekuje

PS: narazie mysałem cos o zma+ lecytyna + o-3 ( ale nie wiem czy to dobry pomysł ) i cos o bodymax czytałem,ale ja sie nie znam na tym i ogolnie ile mozna cynku przyjac w ciagu dnia i na dluzsza 'mete'

Zmieniony przez - oskar10000 w dniu 2014-05-30 00:04:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA na pewno możesz wziąć, poprawia jakość snu i regenerację :) Osobiście mi pomogło bardzo :) vita-min z olimpa możesz też łykać na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
podstawa to jakies witaminy wez takie na jakie budzet pozwala, zma jak najbardziej na noc na lepszy sen i regeneracje, do tego jakas kofeinka w kapsach jak chce ci sie spac, mozesz sprobowac rowniez beta alanine. Dobrym pomyslem bedzie godzinna drzemka jak wracasz z pracy po 15 oszamaj cos i uderz w kime na godzinke po drzemce jakas kofeinka albo kawka i do nauki

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
to tak chyba kupie cos takiego---- zma, żen-szen i jeszcze zastanawaim sie nad vita-min multiple sport i guaranax z olimpu jak sadzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
tylko czy np 30 g cynku to jzu nie ebdzie za duzo 1 zma + 1 vita-min a i omega 3 ale to mam juz zakupione w domu ( a ogolnie to max 100 zl z przesylka moge dac)

Zmieniony przez - oskar10000 w dniu 2014-05-30 11:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Zacznij od podst bad lab, jeśli wyjdą OK ustal dietę, dorzuć coś relaksującego i poprawiającego jakość snu a z rana pobudzającego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
bada ok, kilka miesiecy temu robiłem, dieta rewalacji nie ma ale staram sie jesc 4 posilki dziennie w miare zdrowe, nie licze porcji ale na oko wiem ile jadam ( do tego staram sie jesc warzyw ile jestem wstanie (nie przepadam za warzywami ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie chodzi o zdrowe jedzenie tylko o dobrze zbilansowaną i zdrową dietę oczywiście. Sporo pracujesz źle jadasz masz taki efekt a nie inny.. Kofeina na dłuższą metę nie sprawdza się a nawet więcej, więcej szkody z niej niż pożytku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
ok to biore sie za diete, a w miedzyczasie moge cos zamowic co polecasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ale co chcesz zamawiać, syntetyki..? Zacznij od podstaw, dieta, przeanalizuj czas wolny oraz regenerację. Wykonaj jonogram i dopiero wtedy dorzuć coś z suplementów. Paradoksalnie regularna aktywność fizyczna poprawia aspekty życiowe na które narzekasz.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrecone kolano - zastrzyki regeneracyjne??

Następny temat

całkowite uszkodzenie kolana

WHEY premium