SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie treningami, senność

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
Hej,
od jakiegoś czasu tylko bym spał, na treningi mi się nie chce chodzić, zmuszam się, ale nie robię wszystkiego. Mam pytanie czy Wy też tak macie? Czy to może zależeć od zmiany pory roku i końca lata? Co robicie w takim wypadku?
Od razu zaznaczam, że dietę oraz treningi mam ok jeżeli chodzi o rozplanowanie.
Być może to odbicie stresów, depresja, ostatnio nawarstwiło mi się dużo problemów.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zluzowałbym intensywność treningową na jakiś czas, może po prostu organizm jest trochę przeciążony? Nie było żadnej redukcji, ani latania dzień w dzień do upadłego na treningach?
Ewentualnie mile widziany przegląd zdrowia w laboratorium, choćby podstawowe wskaźniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
jestem cały czas na redukcji, tak ma być. Treningi co drugi dzień. Fizycznie nie jestem przeciążony absolutnie. Nie mam prawa być. Natomiast coś psychika siada. Dużo stresu, za dużo się skumulowało. Ale niedługo mam urlop to sobie w ogole odpocznę. Myślałem, żeby brać coś na depresję, itp

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może za duża obniżka kalorii, wskutek czego też obniżona regeneracja. Lekami zminimalizujesz tylko skutek, przyczyna nadal będzie w tobie siedziała i wyrządzała ewentualne szkody. Jeżeli można coś pomóc, to jedynie zmniejszyć ilość stresorów + ewentualnie wykonać kontrolne badania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8945
Tak, masz dużo racji, ale to się łączy jedno z drugim. Jak stres, to i jeść się nie chce, ja tak reaguję. Wiem, że inni mają inaczej i przy stresie jedzą więcej. Napisałem że dieta ok, ale w sensie rozpiski, nie jem wszystkiego, jeden posiłek odpuszczam. Dzięki za życzliwe podejście.

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kuba003

Być może to odbicie stresów, depresja, ostatnio nawarstwiło mi się dużo problemów.


jak najbardziej to może mięć przyczynę , tym bardziej że jesteś na redukcji co się wiążę z deficytem kalorycznym i dłużej to trwa tym bardziej może się nasilać, dlatego często się stosuje na redukcji tydzień dwa na bilansie na 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Duży stres zdecydowanie nie sprzyja diecie i treningom. Mam podobnie, gdy się denerwuje to mało jem i ogólnie nic mi się nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mało jedzenia to jeszcze nie jest straszny problem szczególnie w kontekście pojedynczego dnia , gorzej o wpływie od 'środka' choćby ze względu na kortyzol.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców, rezonans dolnego odcinka.

Następny temat

Naderwanie więzadła pobocznego piszczelowego? Czy to możliwe??

Wiecej