SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrot po kontuzji ACL

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
Witam!mam pytanie wlasnie odnosnie powrotu do bjj po kontuzji zerwania ACL.Zastanawiam sie nad wznowieniem treningow. Jestem juz ponad 2 lata po operacji przeszczepu, kolano spisuje sie bardzo dobrze, czasami tylko podczas zmiany pogody czuje rwanie w nodze, ale nic strasznego. Czy ktos ma podobne doswiadczenia i wrocil do czynnego uprawiania bjj?Jesli mozecie podzielic sie swoimi uwagami , bede wdzieczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3266
W 2009 miałem dwie poważniejsze kontuzje - w maju naderwanie MCL i w sierpniu złamaną kostkę. Może nie były to aż tak poważne kontuzje jak Twoja, ale nawet w trakcie leczenia pojawiałem się na treningach. Nie sparowałem (judo), robiłem izolowane ćwiczenia z ekspanderami itp. Do lekkich sparingów powróciłem po około 6 tygodniach od zdjęcia gipsu, kolegów sekcji prosiłem o to by uważali na tą moją nogę. Ćwiczę do teraz bez problemów, czasem dokucza mi kostka, ale chęć trenowania jest silniejsza.
Myślę, że jak kochasz to powinieneś wrócić. Może nie od razu na pełne obroty, ale stopniowo do przodu. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ludzie wracaja po 1roku do 100% aktywnosci w parterze (sporo osob zrywa tez PCLe i wraca) jedyne o czym musisz pamietać to wzmacnianie miesnie nog na silowni (to wazne) poczytaj zagraniczne fora duzo osob co trenuje BJJ wraca i nie ma problemu (no ale wiadomo ciezka praca na rehab + silownia)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sw a dieta, suplementy

Następny temat

Oficer policji.

WHEY premium