SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót do formy strona 10

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
łydka 43 , rzadko cwiczone , musze nadgonic . nade wszystko proporcja bedzie kiedys !

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
jest bdb wymiary na pompce w profilu?? na tyle co ja mam nie wygląda przy takim samym wzroście;] ale oczy sie mylą a miarka nie kłamie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
wez pod uwage ze przy sporej klatce i sporych nogach reszta optycznie wydaje sie gorsza;p

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
"'wez pod uwage ze przy sporej klatce i sporych nogach reszta optycznie wydaje sie gorsza;p "

Znam to hehe ja podobnie mialem.Kiedys sporo biegałem,grałem w pilke i jak zaczynałem ćwiczyc na siłce miałem 59cm w udzie,a 28cm w łapie
Potem fess klata poszła i reszta wyglądała slabo przy sporych nogach i klatce:/
Dzis jest inaczej:P 61cm w udzie,43cm w łapie nad wszystko proporcje
Do:autora:Sylwetka dobra.Kazdy ma swoje priorytety,ale na twoim miejscu bardziej bym przyłożył sie do nadrobienia gory,bo nogi sa troszku nieproporcjonalnie za duze do reszty:P To jest tylko i wyłącznie moja opinia,zrobisz co zechcesz.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ladny progress i fajny prezent urodzinowy

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
trepczyk nubie :P

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
tylko ze ja nie mam 60 w udzie tylko ok. 66 cm ;p wiec roznica jest , poki na dobre zażegnam dysproporcji jeszcze lata mina;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608




Masa masa ;p w drodze

Zmieniony przez - bbowiec w dniu 2009-06-19 12:40:51

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
fajnie to zaczyna wygladac :)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608


fotka z masy , jeszcze 5 tyg przedemna ale daje rade ;) pozdro

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matek - nowe str.4

Następny temat

15lat, własny plan własny trening... cel : rzezba....

WHEY premium