SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poważna rozkminka ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Witam wszystkich wariatów (pozytywnych) z forum SFD mam takie pytanie nad którym sie troche głowie, otóz mój kolega zaczął cykl
z następującuch srodków
1-4 metanabol naposim 2o mg
1-8 sustanon tygodniowo 5oo mg
1-8 deka holender tygodniowo 3oo/3oo/4oo/4oo/4oo/3oo/3oo/3oo/
5-9 winstrol w tab. 1o mg stanabolone
na koniec odblokowanie pregnyl j 5ooo tys i 24 tab. clomidu.
Problem tkwi w tym ze kończy juz drugi tydzien/ dopiero i narazie nic nie odczówa wiekszej pompy ... siły przyrostu wagi... a chcem dodac ze środki bankowo mam orginalne (prosze teog nie komentowac) bo sam wciskam metanabol naposim i juz w 3 dniu odczówałem wiekszą siłe i pompke na bicepsie podczas treningu a po 4 tygodniu zrobiłem prawie 8kg .. ale mniejsza z tym chodzi mi głownie o niego czy ma leciec dalej ten cykl czy zaprzestac ?? problem moze tkwi w zablokowanych receptorach ?? z tego co wiem wczesniej skonczył cykl na samym naposimie 3o mg ed po 24h zaczał odblokowanie clomidem 12 tab i odrazu po odblokowaniu zaczał własnie ten cykl może za szybko?.. dodam ze kolega nie jest z pierwszej lapanki dieta, regeneracja, zero baletow alkoholu papierosów .. zaraz podam jego ankiete z góry prosilbym o pomoc bo nie wiem czy ma leciec z tym cyklonem czy zaprzestac bo jak by nie bylo troche koksu jest a nie chcialbym zeby mu sie to zmarnowało zeby to wsio wział i nic nie przytył .. Prosze o pomoc i sugestie co o tym sądzicie z góry dzieki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 95/97

Wzrost: 180

Obwód klatki: nie wiem sporo ;)

Obwód ramienia: 46

Obwód talii: 93

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Staż na siłowni: 6 lat

Ilość spożywanego białka: 3g na 1kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 4/5/6 g nie mniej

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: 2 lata temu 1o winstorlu 2o deki 1oo mety/ rok temu 1o trenabolu mozliwe ze pod***anego = zero efektów

Trening: na mase 4 razy w tygodniu

Cel cyklu: skok wagi 8/1o kg w miare dobrym miesniu

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: maxymalnie tydzień

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): lekko zatłuszcozny

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: skłonnosc do lysienia

PPM podstawowa przemiana materii: wolna raczej

Wyciskanie leżąc (MAX): 160 na raz

Martwy ciąg (MAX): nie wiem

Przysiad (MAX): nie wiem

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
chłopaki ja w dalszym ciągu oczekuje od was jakis rad ... i mam jeszcze takie małe pytanko nie na temaciek jak wciskam mete tygodniami 3/3/4/4/3 jestem w czwartym tygodniu clomid wiem ze mam wrzucic po 24 h a kiedy dorzucic kreatyne dokładnie ?? z góry dzieki za pomoc

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
mi sie wydaje ze za szybko ale nie jestem specjalista...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
stary koleszka twoj wskoczyl na dlugie estry wiec niech spodziewa sie po suscie ja to nie walek oczywiscie dzialania po 3 tygodniach jakos a deka sporo pozniej jakos w 4-6 tygodniu zacznie sie bujac juz zdrowo,teraz juz meta powinna chulac dobrze zalezy jeszcze j/w ci pisalem czy ma legit towar wiesz sam ile krazy teraz shitu po rynku

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak skończył 30 mg metki,a praktycznie od razu wszedł na 20 mg to wiadomo że kg nie złapie na tym,ogólnie susta już się powinna już się wkręcić ze względu na propka.I te 10 mg vinka na koniec cyklu to po co?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
dzięki chłopaki za wypowiedzi odnosnie winstorlu to troche zle napisałem wino ma 1o mg ale bedzie je ladował w podzielonych dawkach 3o/4o mg ed ... ma tak rozpisany cykl zeby zakonczyc winem ostatni tydzien, towar ma na pewno legit poniewaz biore juz od goscia sprzet dla chlopakow od jakis 3/4 lata i nikt nie narzekał.. wiem ze zle zrobił ze ak szybko zaczał ale nie mogłem mu przemowic do rozumu i teraz nie wiem co robic powiedziec mu zeby jeszcze tydzien poleciał i jak nic nie pojdzie to zeby przerwałcyklona ? czy niech leci nadal .. "łodzianin" masz racje za mała dawka mety dobra uwaga

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
chłopaki jak znajdziecie chwile to prosiłbym o jakies podpowiedzi odnosnie tego cyklu co moze byc nie tak .. wasze uwaghi i sugestie mile widzianie dzieki i pozdrawiam

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ORALE ZA DŁUGO / BEZ PRZERWY

wino 10 mg dziennie tam jest na końcu ?

ja bym w ogóle wydłużył to do 12 tyg na długich estrach a potem prop/wino dał

btw masz 27 lat a piszesz jak byś miał 16 brakuje mi jeszcze tylko serduszek i motylków rodem z nk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
j/w bo te srodki stary to chyba ze liczysz na efekt placebo naposimdeka holl
nie wiem jeszcze jaki masz sust ale w***** krazy lipy i czuje ze jak juz ktos ci wcisnal deke ktorej w***** czasu sie nie robi i naposim walowany na taka skale ze jakoscia idzie na jednym poziomie ze skanem to sorry ale

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
deka konczy sie rowno z testem moze byc problem przeciagnij dluzej testa. 2 lata temu 1o winstorlu 2o deki 1oo mety- kto mu to kvrwa rozpisał ??

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten co mu to zalegało pod kaloryferem od pół roku pewnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sierpniowy cykl

Następny temat

Odblok po PH.

WHEY premium