Przepraszam Krzysiu, oczywiscie masz racje, znowu sie pomylilem, przepraszam, postaram sie poprawic, oczywiscie masz racje, jestes najlepszy, jestem wlosem na Twojej nodze, przykro mi ze musiales nadwyrezyc palce aby mi odpisac na moja haniebna odpowiedz :(
Jak paluszek po belgii? juz wyzdrowial? mam nadzieje ze plucka tez w porzadku. Narazie i pozdrowienia od wszystkich znajomych :)
Jeszcze raz przepraszam krolu
Lionheart - Walka to moje życie!
Jak paluszek po belgii? juz wyzdrowial? mam nadzieje ze plucka tez w porzadku. Narazie i pozdrowienia od wszystkich znajomych :)
Jeszcze raz przepraszam krolu
Lionheart - Walka to moje życie!
Lionheart - Walka to moje życie!