wczesniej bralem kreatyne glutamine tribusteron i jakies gajnery z mieszanka kreatyny itp.
Teraz chcialbym zaczac stack z shock therapy i shtormem do tego bym kupil vita-min i mutant masy do uzubelnienia dietki.
Mieli byscie moze ciekawsze propozycje???
Teraz chcialbym zaczac stack z shock therapy i shtormem do tego bym kupil vita-min i mutant masy do uzubelnienia dietki.
Mieli byscie moze ciekawsze propozycje???

None.
Krzysztof Piekarz