Witam serdecznie mam 16 lat i 4 miesiace temu postanowiłem ćwiczyc na siłowni lecz trenowałem bez zadnego planu ( głupota ) Moj rekord to 2x70 kilo wiecej obciazenia nie mam... Mam pytanie czy jest mozliwy jakikolwiek efekt miejac w piwnicy tylko ławeczke z 3 poziomami 70 kilo obciazenia i sztanga no i hantle 2x4kg ?? Jaki trening polecacie mi ? na siłe czy mase ?? Moja waga to 65 kilo wzrost 181 cm Jak trenować? Jak do złego działu dałem temat to z góry przepraszaam:) pozdrawiam i czekam na Odpowiedzi. (prosze o wyrozumiałos)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 65
Wzrost: 181
Cel treningowy: ?
Staż treningowy na słowni: 4/5 miesiecy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna poł amatorsko.
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): regolowana ławeczka sztankga hantle
Dieta: szukam
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 65
Wzrost: 181
Cel treningowy: ?
Staż treningowy na słowni: 4/5 miesiecy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna poł amatorsko.
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): regolowana ławeczka sztankga hantle
Dieta: szukam
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Swierzak
Krzysztof Piekarz