Witam wszystkim forumowiczów.
Mam na imię Marcin.
Wiem ,że pełno tu takich tematów i zaraz mnie zjedziecie ale potrzebuje pomocy :P Jak w temacie Mam 173 wzrostu i ważę aż 91 kg.
Jest to bardzo dużo jak na mój wzrost.Naczytałem się różnych wskazówek do odchudzania.Kolega podpowiadał mi abym kupił od niego HMB lecz sprawdziłem ,że to nie pomaga do stracenia tkanki tłuszczowej.
Chciałbym ważyć chociaż 75-80 kg.Gram w piłkę w klubie i chciałbym zwiększyć swoją szybkość.
Także prosiłbym o pomoc o wskazówkę ,dietę trening,lub czy jakaś odżywka działa na odchudzanie.Mam dużo czasu wiem że nie istnieją jakieś super diety co po 1 miesiącu schudnę 10 kg.
Pozdrawiam.
Mam na imię Marcin.
Wiem ,że pełno tu takich tematów i zaraz mnie zjedziecie ale potrzebuje pomocy :P Jak w temacie Mam 173 wzrostu i ważę aż 91 kg.
Jest to bardzo dużo jak na mój wzrost.Naczytałem się różnych wskazówek do odchudzania.Kolega podpowiadał mi abym kupił od niego HMB lecz sprawdziłem ,że to nie pomaga do stracenia tkanki tłuszczowej.
Chciałbym ważyć chociaż 75-80 kg.Gram w piłkę w klubie i chciałbym zwiększyć swoją szybkość.
Także prosiłbym o pomoc o wskazówkę ,dietę trening,lub czy jakaś odżywka działa na odchudzanie.Mam dużo czasu wiem że nie istnieją jakieś super diety co po 1 miesiącu schudnę 10 kg.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz