Szacuny
77
Napisanych postów
11983
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
79498
Olowi chodziło pewnie o zasady na zawodach-W Shotokanie w kumite jest zaznaczenie wykonanej poprawnie techniki przed przeciwnikiem(właśnie techniki ręczne na jodan)=przerwanie akcji przez sędziego= przyznanie punktu,czyli brak ciągłości walki,walka do jednego strzału.Inne rękawice będą do pełnokontaktowego Karate,gdzie uderza się dopóki ktoś nie spłynie na glebę,niż do semi-light kontaktowego,gdzie jest szermierka na pięści i nogi.
Ja byłem w sekcji full kontaktowego Shotokanu kiedyś
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.