Witam!
Od dłuższego czasu (ok. pół roku) bola mnie kolana, ale głównie prawe. Jest to najczęsciej przy schodzeniu po schodach (przy wchodzeniu nie) i gdy gram w piłke nożną. No właśnie: od pół roku trenuje piłke nożną i od tego czasu boli mnie kolano. Lekarz powiedział mi, że to może być łękotka i tak niektórzy mogą mieć - to jest wrodzone, a operacja łękoki kosztuje 20.000 zł!!! Czy mam zrezygnować z piłki nożnej czy to może od czegoś innego?
Od dłuższego czasu (ok. pół roku) bola mnie kolana, ale głównie prawe. Jest to najczęsciej przy schodzeniu po schodach (przy wchodzeniu nie) i gdy gram w piłke nożną. No właśnie: od pół roku trenuje piłke nożną i od tego czasu boli mnie kolano. Lekarz powiedział mi, że to może być łękotka i tak niektórzy mogą mieć - to jest wrodzone, a operacja łękoki kosztuje 20.000 zł!!! Czy mam zrezygnować z piłki nożnej czy to może od czegoś innego?
Krzysztof Piekarz