SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gino/Lipo? - potrzebna pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam,
mam problem widoczny na zdjęciach, i prosze o pomoc - co to jest? Jak można sie tego pozbyć?
http://img838.imageshack.us/img838/5643/ssa53559.jpg
http://img577.imageshack.us/img577/8467/ssa53565.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/2040/ssa53567.jpg

Miałem ten problem od lat najmłodszych, natomiast nie przejmowalem sie tym bo byłem 'przy kości', myślałem ze jak schudne to przejdzie. Ostatnio zredukowałem 20kg a problem został.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Jest kilka obszernych tematów o tym, np:

https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz.2-t542453.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Nie interesuja mnie czyjes sytuacje - tylko moja konkretna. Takze ciekawi mnie co to za przypadłość, jak moge to usunac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
imo gino.
czujesz pod sutkiem cos twardego?
gino tylko operacja,lipo przez redukcje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
No wlasnie nie, czuje same miękkie "grudki" tłuszczu takie małe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
No i oczywiscie pod spodem stosunkowo twardy miesien.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
No i bylem jakis czas temu (3 lata?) u endokrynologa, na usg i wyszlo ze wszystko jest ok, sam tłuszcz.
Podczas reducji spalilem wiekszosc fatu z kazdej partii, wlasnie procz klatki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

golenie a pieprzyk

Następny temat

Uszkodzone więzadła poboczne piszczelowe w kolanie

electro
Polecane artykuły