SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KSW 14 - dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Deliver daje ci ostatnie ostrzezenie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38020
FOD, znamy sie tyle lat ze ci wybaczam

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 2583 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34961
Na spokojnie po walce :

Turniej wagi lekkiej :

Nie lubie faszystow dlatego i Finowi najlepiej nie zyczylem, ale trzeba przyznac obiektywnie ze parter ma swietny (pokondal Anakondą mistrza polski submission fighting), mam nadzieje tylko, ze go Górski pojedzie na nastepnym KSW, chlopak siwetne kombinacje wykonuje, zarówno technicznie jak i szybkosciowo.

Saleta - Najman : Zdziwiło mnie, ze Saleta dostal taki oklep w stojce, ale MIMO WSZYSTKO POKAZAL, ze to on jest sportowcem - umial zachowac zimna krew i wyjsc z niedogodnej sytuacji na swoja korzysc, a to duszenie, to NAWET NIE JEST DUSZENIE, tylko uciskanie krtani. Co do podejrzej apropos szeptow, to stawiam cos miedzy "I co teraz dziwko", awentualnie "Dobra, mozesz juz klepac przyjacielu, kasą sie podzielimy po polowie"

Kułak - Dowda : EWIDENTNIE NAJLEPSZA WALKA CALEJ GALI, a dla ludzi co sie dziwia, czemu bylo dogrywka NO POSZE WAS, dowda ewidentnie WYGRAL pierwsza runde (mistrzowski ground game), Kułak druga, a skoro jest 1:1, to lecimy dalej, zeby rozstrzygnac, chyba sprawiedliwie?

Błachowicz - Tabera : walka mimo wszystko nudna, mimo przewagi Polaka, dominacja oczywista.

Pudzian - Butterbean : no comment, kvrwa cyrk na kolkach, Drwal mial racje kvrwa CYRK NA KULKAC

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Jesli chodzi o Najmana to czemu na lewej rece ma wydziarany portret Pudzianowskiego czy to nie smieszne?

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 2583 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34961
Przepraszam za bledy w pisowni dwa posty wyzej, ale jestem pijany

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38020
DIler1991 Tani marketing IMO

Annihilus Pozdro 600



Zmieniony przez - Deliver w dniu 2010-09-19 02:32:02

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34748
Deliver, sog za całokształt
Mi się wydaje że Pudzian tak dziwnie bił, bo Esch Kuleczka dziwnie się układał i Mariusz nie miał stabilnej pozycji
Butter z 200kg wagi... uuuuch..
ale jakby ważył 10, to Pudziego by znieśli.
O tych wszystkich spiskach wie najwyraźnij Juras, który przepowiedział wygraną Kułaka, Salety i Pudziego w 1ej rundzie....
Wszędzie te spiski....
Najman pokazał się może nienajlepiej, ale Saleta....
Gdzie ciosy, kontry, praca nóg, kopnięcia naszego byłego championa boksu i kickboxingu ?
Zapowiadał jaki to z Najmana cienias i że będzie z Nim robił co chce, a jak Najman wpadł na Niego z pięściami to się na ziemię walił....
Juras mówił, Saleta mówił, Najman spróbuje mocno zaatakować na początku... I co? Najman atakuje a Saleta jakby zapomniał że teraz to się bić powinien.. Bezradny jak dziecko...
I jeszcze to całe szambo po walce, poniżanie przeciwnika...
Czegoś takiego to ja sobie nigdzie nie przypominam, żeby zwycięzca pobitego potem jeszcze poniżał....
Jakby Najman był tylko ciut lepiej przygotowany, to pojechałby Saletę w parterze , bo w stójce to mu się ładnie udało....
Prawdziwe walki - za mało się znam, żeby komentować. Ale podobało mi się


Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-19 02:36:57

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
Wrocilem z gali.

Miejsce za***iste bo pod ringiem

Atmosfera spoko. Walki bez jakiegos szalu. Malo poddan i nokautow. Ladnie Gorski skonczyl pierwsza walke i Fin swietne poddanie.

Janek jak zwykle solidnie, ale pojedynek nie oszalamial.
Pudzian do przewidzenia.
Liczylem na Najmana, ale przegral w beznadziejny sposob. Jak na boksera to wstydzilby sie nawet walic takie cepy.

Ogolnie ok, ale tez bez fajerwerkow
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 2583 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34961
Czegoś takiego to ja sobie nigdzie nie przypominam, żeby zwycięzca pobitego potem jeszcze poniżał....

Lesnar - Herring na przykład

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 7 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36762
>Liczylem na Najmana, ale przegral w beznadziejny sposob. Jak na boksera to wstydzilby sie nawet walic takie cepy.

Słabe wsparcie miał od publiczności, to dlatego A tak poważnie, to jedyna walka która mnie zasmuciła. Nie lubię Salety za jego pyszałkowatość i z chęcią bym zobaczył go odklepanego, a tu prawdopodobnie nie będzie już okazji. No chyba , ze KSW 15 pod szyldem wielkiego rewanżu Saleta-Najman
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ksw] Maciej Górski Vs. Kazuki Tokudome [Video]

Następny temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

electro
Polecane artykuły