Już 27 sierpnia rozpocznie się Seminarium Shin-Kyokushin w Warszawie !!
Prowadzącym będzie Shihan Kenji Midori 7 dan Prezydent WKO jak również Shihan Koen Scharrenerg 5 dan EKO oraz pięciu sławnych instruktorów z Japonii !!!
Seminarium potrwa 3 dni, a w nim wiele treningów i egzaminy na stopnie DAN !
Więcej informacji na www.pzkk.pl
lub na plakacie

Prowadzącym będzie Shihan Kenji Midori 7 dan Prezydent WKO jak również Shihan Koen Scharrenerg 5 dan EKO oraz pięciu sławnych instruktorów z Japonii !!!
Seminarium potrwa 3 dni, a w nim wiele treningów i egzaminy na stopnie DAN !
Więcej informacji na www.pzkk.pl
lub na plakacie

Krzysztof Piekarz


