Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
19
Witam, mam 14 lat, we wrześniu 15. Bardzo kocham boks, chciałbym zostać zawodowcem, z czym wiąże się moja przyszłość, w celu sprawdzenia siebie jak i mojej systematyczności wykonałem 6 weidera i wynik okazał się pozytywny. Powracając do boksu, mieszkam na wsi najbliższy klub sportowy z boksem znajduje się w Lublinie (100km).
I z tym wiąże się mój problem. Ojciec powiedział, że będzie mógł ze mną sparować tak samo jak i brat. Nie wiem czy ma to sens zaczynać przygodę związaną z boksem, czy pragnąc się czegoś nauczyć to się nauczę. Proszę o porady.
Szacuny
5
Napisanych postów
573
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4651
100km to trochę dużo,ten sport jest piękny wymaga poświęceń...ja mam podobny problem też muszę iść na razie do słabszego klubu bo do tego lepszego mam 110km ;/ muszę trochę poczekać.A jeśli chodzi o zawodostwo jak Ci będzie zależeć i masz talent to wyjdzie na stoprocent!
Zmieniony przez - mencel66 w dniu 2010-07-25 00:15:34