SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD w skrócie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 200
Czesc chcialbym za pomoca tej diety zrzucic jakies 4-5 kg fatu oczywiscie. NA moj zdrowy rozum po przeczytaniu podwieszonych doszedlem do wniosku zeby ograniczyc weglowodany do zera zamieniajec je na zdrowe tluszcze. Utrzymywac 2g bialka na kg masy ciala. Chcialbym zacząc od poniedzialku wiec przez ten dzień nie jesc zadnych wegli? czy stopniowo zmniejszac? Za odp z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 200
Tak przeczytalem,i dalej nie widze tam odpowiedzi na moje pytanie :>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Jest tam odpowiedź na Twoje pytanie, ale napiszęto w ten sposób. Możesz od razu ciąć węgle do max 30 strawnych, pociągnąć tak 2 tygodnie i wtedy ew. max 100, albo robić to stopniowo. Wybór należy do Ciebie :)

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 200
Ok dzieki :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Było cieżko...:)

Następny temat

Jedzenie na Mase

electro
Polecane artykuły