Czesc chcialbym za pomoca tej diety zrzucic jakies 4-5 kg fatu oczywiscie. NA moj zdrowy rozum po przeczytaniu podwieszonych doszedlem do wniosku zeby ograniczyc weglowodany do zera zamieniajec je na zdrowe tluszcze. Utrzymywac 2g bialka na kg masy ciala. Chcialbym zacząc od poniedzialku wiec przez ten dzień nie jesc zadnych wegli? czy stopniowo zmniejszac? Za odp z góry dzieki

Krzysztof Piekarz