Witam szukam butów piłkarskich w rozmiarze 47 (ok30.5cm) interesują mnie buty nowe choć za dobrą cenę mogą być także używane.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Mógłbys dać jakieś zdjęcia. Mogą być w temacie albo prześlij na e-maila [email protected]
...
ja mam jakies uzywane adaski 46 i 2/3 ale to jest jak dobre 47
...:::Every Dream Has A Beginning:::...
...
http://www.spormarketim.com/urun_res/1977b.jpg
takie cos tylko inna podeszwa, jedna rozmiar 47, wkladka 30,5
takie cos tylko inna podeszwa, jedna rozmiar 47, wkladka 30,5

...:::Every Dream Has A Beginning:::...
...
+F10
maja 9 korkow twardych, wiec nie wiem na jaka to nawierzchnie
maja 9 korkow twardych, wiec nie wiem na jaka to nawierzchnie
...:::Every Dream Has A Beginning:::...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
[S] Sony Play Station 2 PRZEROBIONA. TANIO!
Następny temat
Krzysztof Piekarz